Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237440-5»
-
ID: UA-2020-10-07-005767-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиКлавіатури, комплекти бездротові (комп’ютерна миша та клавіатура), комп’ютерні миші, килимки для комп’ютерної миші, багатофункціональні лазерні пристрої, монітори, накопичувачі, оперативні пам’яті, карти пам’яті, відеокарти, камери для веб-конференцій, зовнішній DVD±RW оптичний привід, диски CD-RW,
дисплеї, принтери, веб-камера та трекболи Оголошено7 жовт. 2020 17:43
Прийом пропозицій7 жовт. 2020 17:43 – 23 жовт. 2020 16:00Очікувана вартість1 450 000,00 грн
з ПДВЗавершена