Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237400-3»
-
ID: UA-2026-09-02-012843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») Оголошено2 вер. 16:58
Прийом пропозицій2 вер. 16:58 – 22 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-010007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерна техніка
Оголошено28 серп. 16:04
Прийом пропозицій28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі матеріали до комп'ютерної техніки: накопичувачі - 30233132-5; комп'ютерні миші - 30237410-6; комп’ютерні клавіатури - 30237460-1; блоки живлення - 30237000-9; патч-корди - 30237000-9; елементи живлення - 30237000-9
Оголошено27 серп. 14:12
Прийом пропозицій27 серп. 14:12 – 10 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-006134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)
Оголошено27 серп. 13:21
Прийом пропозицій27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-001713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітори, клавіатури, маніпулятори «миша»
Оголошено27 серп. 10:11
Прийом пропозицій27 серп. 10:11 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-012911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини, аксесуари та приладдя до комп'ютерів
Оголошено26 серп. 17:26
Прийом пропозицій26 серп. 17:26 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-001400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлавіатура.
Очікувана вартість433,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМишка Logitech B170 Black (910-004798) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, деталізований код 30237410-6 Комп’ютерні миші)
Очікувана вартість549,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМишка Logitech M100 USB Black (910-006652) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, деталізований код 30237410-6 Комп’ютерні миші)
Очікувана вартість1 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлавіатура Logitech К120 Ukr (920-002643) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, деталізований код 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури)
Очікувана вартість3 493,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерна миша оптична бездротова
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (мишка)
Очікувана вартість159,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМишка Defender. (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість474,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30230000-0: Комп"ютерне обладнання ( комп"ютерні мишки)
Очікувана вартість1 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання та приладдя
Очікувана вартість10 030,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість12 150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерні миші
Очікувана вартість350,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro