Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237270-2»
-
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання та приладдя
Очікувана вартість10 030,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисумка для ноутбука НР 15.6"
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-009555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки для ноутбуків
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість18 709,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСумки для ноутбуків
Оголошено7 серп. 16:28
Прийом пропозицій7 серп. 16:28 – 15 серп. 09:00Очікувана вартість4 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-009394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість3 818,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисумки для ноутбука
Очікувана вартість1 998,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30237270-2 Сумки для портативних комп'ютерів
Очікувана вартість5 124,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для ноутбука, комп'ютерна миша М 5858 (Код ДК 021:2015 - 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)
Очікувана вартість3 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-000236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання в асортименті для організації робочих місць та зберігання інформації
Очікувана вартість16 606,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-011298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Комп’ютерне обладнання» (код 30230000-9 за ДК 021:2015) (Кронштейн Gembird MA-D2-01, Сумка для ноутбука RivaCase 16" 8057 Black (8057Black)
Очікувана вартість3 526,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-002288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для ноутбука 15,6
Ім'я:Саладрай Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380474439636,380677318749 ЄДРПОУ:39028772Очікувана вартість10 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач 32GB Goodram UTS2 USB 2.0, Хаб Gembird UHB-U2P4-01 на 4 порти USB 2.0, Сумка для ноутбука 17,3, Адаптер Gembird USB - RJ-45, Маніпулятор "Миша" GEMBIRD MUS-U-003 оптична, USB, чорна
Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумки для ноутбуків
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-006019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСумки для ноутбуків
Оголошено5 черв. 12:40
Прийом пропозицій5 черв. 12:40 – 15 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-010864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Оголошено4 черв. 15:25
Прийом пропозицій4 черв. 15:25 – 12 черв. 09:00Очікувана вартість2 650 689,29 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-000285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для ноутбука
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-001358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСумка для ноутбука
Ім'я:Добровольська Наталія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987176153 ЄДРПОУ:45567200Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro