Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237250-6»
-
ID: UA-2026-09-01-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор для чищення комп'ютера
Очікувана вартість1 435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість807,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохол для планшету
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання - за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 (Запасні частини для ремонту ПК)
Оголошено5 серп. 10:50
Прийом пропозицій5 серп. 10:50 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість181 088,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Руденко Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542659480 ЄДРПОУ:23293513Оголошено30 лип. 15:49
Прийом пропозицій30 лип. 15:49 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість2 835 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-28-011014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки CW 1071
Очікувана вартість276,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохол до ноутбука Esperanza 15,6" VERONA, gray (ET193)
Ім'я:Ліщенко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:+380472638418Веб сайт: ЄДРПОУ:01035213Очікувана вартість399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомпресор для чищення компʼютера
Оголошено27 лип. 15:53
Прийом пропозицій27 лип. 15:53 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 437,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-007629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальний чистячий набір ColorWay Cleaning Kit XL for Screens, TVs, PCs (CW-5200) 200 мл, 2*серв
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість175,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Очікувана вартість549,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-006416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпрей для очищення ColorWay
Ім'я:Тетяна КузьмукE-mail: [email protected] Телефон: +380662619471, +380335245339 Веб сайт: ЄДРПОУ:05500693Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеві та витратні матеріали
Оголошено18 черв. 11:43
Прийом пропозицій18 черв. 11:43 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість145 960,64 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-006691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПериферія та комплектуючі до ПК
Ім'я:Гринішин Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380432659576 ЄДРПОУ:00130694Оголошено19 трав. 12:49
Прийом пропозицій19 трав. 12:49 – 27 трав. 09:00Очікувана вартість2 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-002251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохол - книжка для планшета Samsung X230
Очікувана вартість499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-003246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Очікувана вартість9 987,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-007466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання Приладдя для чищення та обслуговування ІТ техніки
Ім'я:Денисов Антон ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442491059 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено15 квіт. 14:14
Прийом пропозицій15 квіт. 14:14 – 29 квіт. 20:00Очікувана вартість78 185,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-000133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30237253-7 Чохли для комп’ютерного обладнання для захисту від пилу (Чохол типу "книжка" для планшетів - Sigma mobile Tab A1035
Ім'я:Оксана Анатоліївна БаклановаE-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131819Очікувана вартість30 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-011016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки CW 1071
Очікувана вартість276,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-005676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧохли для комп’ютерного обладнання для захисту від пилу
Очікувана вартість1 249,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-010329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 30237252-0 Пневматичний пилоочисник
Очікувана вартість36 297,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro