Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237220-7»
-
ID: UA-2026-08-31-001532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (миша безпровідна (код ДК 021:2015 – 30237410-6 – комп’ютерні миші); коврик під мишку (код ДК 021:2015 – 30237220-7 – килимки для комп’ютерної миші)»
Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість655,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозхідні матеріали для комп’ютерної техніки ( коврик для комп’ютерної миші)
Очікувана вартість700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Очікувана вартість131,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-003333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок А4 ( код ДК 021:2015 30237220-7 " Килимки для комп'ютерної мишки)
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-002837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання (клавіатури, миші, килимки для миші)
Очікувана вартість39 711,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-001309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Очікувана вартість419,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-003659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання витратних та інших матеріалів до комп’ютерної техніки та оргтехніки
Очікувана вартість190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-004347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання (принтер, монітор, оперативна пам'ять, миша, килимок для мишки).
Очікувана вартість36 228,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-000920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимки для комп'ютерних мишок
Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-003424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30237220-7 Килимки для комп'ютерної миші Gembird тканинні 22*18см сірі для апарату Відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту
Очікувана вартість248,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-000317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомп'ютерне обладнання різне код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Очікувана вартість5 313,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-011520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Очікувана вартість21 932,15 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-009150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок для миші Gembird MP-S-BK
Ім'я:Олександр ЗіньковськийE-mail: [email protected] Телефон: +380953317153 Веб сайт: ЄДРПОУ:34512809Очікувана вартість3 511,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-17-015606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор; флеш-накопичувач; маніпулятор типу «миша»; килимок для маніпулятора типу «миша»; клавіатура
Оголошено17 бер. 21:36
Прийом пропозицій17 бер. 21:36 – 25 бер. 08:00Очікувана вартість389 181,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-12-005660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерна мишка бездротова оптична Optimum MB-160 USB-ресивером, килимок для мишки, за ЄЗС ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання.
Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-004612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок для комп’ютерної мишки А4
Очікувана вартість127,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-006741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеколь для клавіатури,мишка,килимок,флешка
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість1 190,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-003896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість2 089,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-27-009111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКилимок до миші компьютерної
Очікувана вартість189,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro