Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237200-1»
-
ID: UA-2026-08-31-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлеш накопичувач, комплект клавіатура та маніпулятор по типу миша, блок живлення для ноутбука, зарядний пристрій, концентратор розгалужувач USB-хаб
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-010007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерна техніка
Оголошено28 серп. 16:04
Прийом пропозицій28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВеб-камери
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено27 серп. 11:12
Прийом пропозицій27 серп. 11:12 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-012911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини, аксесуари та приладдя до комп'ютерів
Оголошено26 серп. 17:26
Прийом пропозицій26 серп. 17:26 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-011402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання різне для облаштування навчальної лабораторії
Оголошено26 серп. 16:09
Прийом пропозицій26 серп. 16:09 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-010456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляWEB-камера Logitech С920 HD Pro
Оголошено25 серп. 15:40
Прийом пропозицій29 серп. 15:17 – 3 вер. 15:17 -
ID: UA-2026-08-20-003114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерна техніка та ЗІП
Оголошено20 серп. 10:58
Прийом пропозицій20 серп. 10:58 – 3 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-002815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Очікувана вартість60 719,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення (Харківський ОВСЗ)
Очікувана вартість573,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомпресор для чищення комп'ютера
Очікувана вартість1 435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання та приладдя
Очікувана вартість10 030,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення 12 V, 16,6А, 200W
Очікувана вартість3 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість4 308,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВеб-камери
Очікувана вартість10 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисумка для ноутбука НР 15.6"
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивеб-камера
Очікувана вартість5 596,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВЕб-камера до компютера
Очікувана вартість6 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro