Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237140-2»
-
ID: UA-2026-08-26-012911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини, аксесуари та приладдя до комп'ютерів
Оголошено26 серп. 17:26
Прийом пропозицій26 серп. 17:26 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)
Оголошено19 серп. 16:22
Прийом пропозицій19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість509 817,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання
Оголошено19 серп. 13:05
Прийом пропозицій19 серп. 13:05 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 297 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-010835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі
Оголошено18 серп. 15:59
Прийом пропозицій18 серп. 15:59 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість411 208,25 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-007167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Оголошено5 серп. 14:05
Прийом пропозицій5 серп. 14:05 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість159 375,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-009882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеринська плата Gigabyte H410M H V2; Модуль пам’яті для комп’ютера DDR4 16 GB 3200 MHz Prologix, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Ім'я:Корінна Віта ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474431562 Факс:+380474737002ЄДРПОУ:39358320Очікувана вартість10 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Оголошено31 лип. 19:53
Прийом пропозицій31 лип. 19:53 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість410 884,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі)
Оголошено30 лип. 16:19
Прийом пропозицій30 лип. 16:19 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість50 125,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеринські плати, модулі пам'яті, карти пам’яті, накопичувачі SSD, фільтри мережеві, блоки живлення, кабель мультимедійний, кабелі, оптичні диски, електронні ключі
Оголошено29 лип. 16:34
Прийом пропозицій29 лип. 16:34 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість485 590,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі)
Оголошено15 лип. 16:26
Прийом пропозицій15 лип. 16:26 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість51 962,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-008449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено7 лип. 15:26
Прийом пропозицій7 лип. 15:26 – 15 лип. 08:00Очікувана вартість192 076,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-006334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі)
Оголошено25 черв. 13:06
Прийом пропозицій25 черв. 13:06 – 10 лип. 08:00Очікувана вартість36 490,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-012068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено24 черв. 16:36
Прийом пропозицій24 черв. 16:36 – 2 лип. 08:00Очікувана вартість155 771,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-006675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі
Очікувана вартість48 378,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеринська плата в зборі
Очікувана вартість17 952,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання в асортименті», код 30230000-0 за ДК 021:2015 «Комп’ютерне обладнання»
Оголошено16 черв. 12:57
Прийом пропозицій16 черв. 12:57 – 24 черв. 12:00Очікувана вартість239 813,19 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-009400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено15 черв. 15:15
Прийом пропозицій15 черв. 15:15 – 24 черв. 09:00Очікувана вартість1 630 749,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-007285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для ремонту ПК
Оголошено12 черв. 13:38
Прийом пропозицій12 черв. 13:38 – 22 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 201 998,75 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-011968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено11 черв. 16:13
Прийом пропозицій11 черв. 16:13 – 19 черв. 08:00Очікувана вартість155 771,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась