Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237135-4»
-
ID: UA-2026-08-27-004944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеві адаптери
Ім'я:Терпіловська Олександра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487759516 ЄДРПОУ:38727770Оголошено27 серп. 12:21
Прийом пропозицій27 серп. 12:21 – 14 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-005566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптер WiFi
Ім'я:Носуля Любов ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669991311 Факс:+380994378681ЄДРПОУ:37048509Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість18 709,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Мережеві адаптери (30237135-4))
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАдаптер РОЕ 48V - 0.5 A, код за ЄЗС ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»
Оголошено10 серп. 12:14
Прийом пропозицій10 серп. 12:14 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 950,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-003148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомпьютерне обладнання за кодом ДК 021:2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»
Оголошено3 серп. 11:25
Прийом пропозицій7 серп. 00:00 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість114 113,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-002369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнжектор РOE 48W ubiquity
Очікувана вартість22 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-003762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30237135-4 - Мережеві адаптери
Ім'я:Зубак Любов СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380313123008 Факс:+380313123008ЄДРПОУ:02143413Очікувана вартість6 435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-003048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач 32GB Goodram UTS2 USB 2.0, Хаб Gembird UHB-U2P4-01 на 4 порти USB 2.0, Сумка для ноутбука 17,3, Адаптер Gembird USB - RJ-45, Маніпулятор "Миша" GEMBIRD MUS-U-003 оптична, USB, чорна
Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнжектор РОE 48W ubiquity
Очікувана вартість9 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість1 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання в асортименті», код 30230000-0 за ДК 021:2015 «Комп’ютерне обладнання»
Оголошено16 черв. 12:57
Прийом пропозицій16 черв. 12:57 – 24 черв. 12:00Очікувана вартість239 813,19 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-008025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання
Оголошено8 черв. 14:35
Прийом пропозицій8 черв. 14:35 – 16 черв. 00:01Очікувана вартість186 002,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-001786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали до комп'ютерної техніки
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-012188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий адаптер
Очікувана вартість6 496,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-011585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий адаптер
Очікувана вартість6 496,62 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-27-006140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (комплектуючі для серверів) (код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 трав. 12:45
Прийом пропозицій27 трав. 12:45 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 230 214,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-013368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (комплектуючі для серверів) (код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено11 трав. 17:22
Прийом пропозицій11 трав. 17:22 – 19 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 230 214,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-29-011418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (Миша бездротова НР 150WL (2S9L1AA) або еквівалент та Адаптер USB-C to RJ45 Ethernet 1000Mbps Dynamode (DM-AD-GLAN-C) або еквівалент) (Код згідно ДК 021:2015: 30230000-3 Комп'ютерне обладнання)
Оголошено29 квіт. 16:42
Прийом пропозицій29 квіт. 16:42 – 7 трав. 08:00Очікувана вартість26 748,75 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-24-001251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Мережеві адаптери (30237135-4))
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro