Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237134-7»
-
ID: UA-2026-08-19-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)
Оголошено19 серп. 16:22
Прийом пропозицій19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість509 817,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-011759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (відеокарта)
Оголошено18 серп. 16:37
Прийом пропозицій18 серп. 16:37 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 665,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-004983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Відеокарта MSI GeForce RTX5070 Ti 16GB VENTUS 3X OC або еквівалент)
Оголошено18 серп. 12:08
Прийом пропозицій18 серп. 12:08 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість108 658,88 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-004386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеокарта
Очікувана вартість30 288,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Відеокарта MSI GeForce RTX5070 Ti 16GB VENTUS 3X OC або еквівалент)
Оголошено6 серп. 16:24
Прийом пропозицій6 серп. 16:24 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість99 562,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-009837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Накопичувач, відеокарта)
Оголошено6 серп. 16:02
Прийом пропозицій6 серп. 16:02 – 14 серп. 08:00Очікувана вартість183 401,11 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-002871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання - за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 (Запасні частини для ремонту ПК)
Оголошено5 серп. 10:50
Прийом пропозицій5 серп. 10:50 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість181 088,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-002806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеокарта GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G
Ім'я:Ладченко Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672207776,380442457678 ЄДРПОУ:05510830Очікувана вартість55 898,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено7 лип. 15:26
Прийом пропозицій7 лип. 15:26 – 15 лип. 08:00Очікувана вартість192 076,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-008256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГрафічний прискорювач для обчислювального контуру програмно-апаратного комплексу «Віртуальна лексикографічна лабораторія мовних систем і штучного інтелекту» (ПАК «ВЛЛ МС ШІ»).
Ім'я:Леонтьєв Юрій ВальтеровичE-mail: [email protected] Телефон: +380980854816 Факс:+380445258675ЄДРПОУ:05540333Оголошено26 черв. 14:39
Прийом пропозицій2 лип. 14:43 – 7 лип. 14:43Очікувана вартість192 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-013227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеокарта. ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015: 30237134-7 Графічні акселератори)
Ім'я:Олександр ГордієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380980026049 Веб сайт: ЄДРПОУ:16459396Оголошено25 черв. 19:26
Прийом пропозицій25 черв. 19:26 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість31 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-012068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено24 черв. 16:36
Прийом пропозицій24 черв. 16:36 – 2 лип. 08:00Очікувана вартість155 771,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-009400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено15 черв. 15:15
Прийом пропозицій15 черв. 15:15 – 24 черв. 09:00Очікувана вартість1 630 749,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-011968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено11 черв. 16:13
Прийом пропозицій11 черв. 16:13 – 19 черв. 08:00Очікувана вартість155 771,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-006746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонітор, відеокарта
Очікувана вартість80 649,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено22 трав. 20:09
Прийом пропозицій22 трав. 20:09 – 30 трав. 08:00Очікувана вартість258 013,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-20-013673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі)
Оголошено20 трав. 17:03
Прийом пропозицій20 трав. 17:03 – 28 трав. 08:00Очікувана вартість51 131,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-013869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідеокарта та райзер у комплекті
Оголошено18 трав. 18:43
Прийом пропозицій18 трав. 18:43 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість25 066,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-011089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання (відеокарта, комплекс для 3D друку, жорсткий диск, багатофункційний пристрій)
Очікувана вартість488 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі різні)
Оголошено13 трав. 12:57
Прийом пропозицій13 трав. 12:57 – 21 трав. 08:00Очікувана вартість157 383,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась