Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237132-3»
-
ID: UA-2026-08-05-002871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання - за кодом ДК 021:2015 – 30230000-0 (Запасні частини для ремонту ПК)
Оголошено5 серп. 10:50
Прийом пропозицій5 серп. 10:50 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість181 088,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-001362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі та периферійні пристрої для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено28 лип. 09:54
Прийом пропозицій28 лип. 09:54 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість49 491,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-000236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання в асортименті для організації робочих місць та зберігання інформації
Очікувана вартість16 606,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-012617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі та периферійні пристрої для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено30 черв. 16:23
Прийом пропозицій30 черв. 16:23 – 9 лип. 10:00Очікувана вартість59 390,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-004505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі та периферійні пристрої для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено5 черв. 11:31
Прийом пропозицій5 черв. 11:31 – 14 черв. 10:00Очікувана вартість59 390,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-26-014821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання, комплектуючі та аксесуари
Очікувана вартість72 322,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-021699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Концентратор REAL-EL HQ-175 black (EL123110008); Килимок для мишки Hator Tonn Mobile Black (HTP-1000); Мережевий фільтр 2Е 1,5м white; Мишка GEMBIRD MUS-3B-01; Клавіатура GEMBIRD KB-U-103-UA чорна, класична, USB; флеш 32GB Goodram UME2 White USB
2.0; флешка 16GB Goodram Twister Black USB 3.0; Кабель HDMI (1.8 м); Кабель USB 1.8 м для принтера) Ім'я:Мар'яна КрайнянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380951870942 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734492Очікувана вартість8 965,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-009299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗовнішній жорсткий диск 1Tb Western Digital My Passport, миша А4 Tech OP-720S Black,Optical, USB, 800 dpi, Хаб USB Denamode DM-UH-312 AC
Очікувана вартість5 788,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-013065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Блок живлення Vinga 400W (PSU-400-12 black); Перехідник HDMI to VGA ST-Lab; Мережевий фільтр 2E 1.5м white; Диск DVD-R HP 4.7GB Printable)
Ім'я:Мар'яна КрайнянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380951870942 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734492Очікувана вартість3 365,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-02-010965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (за кодом ДК 021:2015: 30230000-0 – Комп`ютерне обладнання)
Оголошено2 жовт. 2025 15:57
Прийом пропозицій2 жовт. 2025 15:57 – 10 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість30 422,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-17-008168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп'ютерне обладнання різне)
Ім'я:Темнохуд Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 Веб сайт: ЄДРПОУ:05471247Оголошено17 лип. 2025 15:34
Прийом пропозицій17 лип. 2025 15:34 – 25 лип. 2025 11:00Очікувана вартість145 878,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-03-000456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для комп'ютерної техніки
Очікувана вартість2 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-23-006012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп'ютерне обладнання різне)
Ім'я:Темнохуд Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 Веб сайт: ЄДРПОУ:05471247Оголошено23 черв. 2025 13:02
Прийом пропозицій23 черв. 2025 13:02 – 1 лип. 2025 11:00Очікувана вартість145 878,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-09-010818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини та аксесуари до комп’ютерів (Лот 1 Керована камера з вбудованим мікрофоном. Код ДК 021:2015: 30237240-3: Веб-камери. Лот 2 USB хаб. Код ДК 021:2015: 30237132-3: Інтерфейси універсальних послідовних шин (USB-інтерфейси)).
Оголошено9 трав. 2025 15:18
Прийом пропозицій9 трав. 2025 15:18 – 19 трав. 2025 15:00Очікувана вартість81 691,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-18-008744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини та комплектуючі до комп'ютерного обладнання
Ім'я:Бречка Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380505504667 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено18 квіт. 2025 16:06
Прийом пропозицій18 квіт. 2025 16:06 – 26 квіт. 2025 23:00Очікувана вартість809 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-17-000236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп'ютерне обладнання різне)
Ім'я:Темнохуд Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 Веб сайт: ЄДРПОУ:05471247Оголошено17 квіт. 2025 08:44
Прийом пропозицій17 квіт. 2025 08:44 – 25 квіт. 2025 11:00Очікувана вартість166 135,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-13-005812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25Т-255_30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Запасні частини до комп'ютерної та оргтехніки)
Оголошено13 бер. 2025 12:11
Прийом пропозицій13 бер. 2025 12:11 – 27 бер. 2025 15:00Очікувана вартість1 321 983,42 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-01-17-001482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Клавіатура, мишки, кабель USB, концентратор USB)
Очікувана вартість12 895,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-27-000021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання (жорсткий диск, картридер) для ефективної організації якісної відеофіксації, транслювання запису відеоархіву засідань та комісій (код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Очікувана вартість3 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-10-000022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнтерфейс (Концентратор розгалужувач) ( Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Очікувана вартість213,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro