Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237100-0»
-
ID: UA-2026-09-03-007276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до комп’ютерів, маніпулятор «миша», клавіатура, комплекти клавіатура та маніпулятор "миша", килимок для миші, портативний фотопринтер, монітор, планшет, картриджі
Ім'я:Єлизавета ПанченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071180Оголошено3 вер. 13:27
Прийом пропозицій3 вер. 13:27 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМережеві адаптери
Ім'я:Терпіловська Олександра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487759516 ЄДРПОУ:38727770Оголошено27 серп. 12:21
Прийом пропозицій27 серп. 12:21 – 14 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-005566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптер WiFi
Ім'я:Носуля Любов ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669991311 Факс:+380994378681ЄДРПОУ:37048509Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 - Комп’ютерне обладнання «Відеокарта» (30237100-0)
Очікувана вартість167 832,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини, аксесуари та приладдя до комп'ютерів
Оголошено26 серп. 17:26
Прийом пропозицій26 серп. 17:26 – 3 вер. 12:00Очікувана вартість316 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-005584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМишка Maxxter Mc-3B01, USB, чорна, Клавіатура Gembird KB-U-103-UA USB Black? блок живлення для системного блока 400W 12mm (Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання )
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість3 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)
Оголошено19 серп. 16:22
Прийом пропозицій19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість509 817,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання
Оголошено19 серп. 13:05
Прийом пропозицій19 серп. 13:05 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 297 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрибання витратних та інших матеріалів до комп'ютерної техніки та оргтехніки (провід 1,5 м)
Очікувана вартість300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська плата – 30237100-0, кулер до процесора – 30237000-9, модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD – 30233132-5, пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)
Оголошено18 серп. 16:49
Прийом пропозицій18 серп. 16:49 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-011759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (відеокарта)
Оголошено18 серп. 16:37
Прийом пропозицій18 серп. 16:37 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 665,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-010835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі
Оголошено18 серп. 15:59
Прийом пропозицій18 серп. 15:59 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість411 208,25 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-009889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання інших матеріалів до комп'ютерної техніки (миша А4 Tеch)
Очікувана вартість760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Відеокарта MSI GeForce RTX5070 Ti 16GB VENTUS 3X OC або еквівалент)
Оголошено18 серп. 12:08
Прийом пропозицій18 серп. 12:08 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість108 658,88 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість18 709,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАдаптери та інтерфейси стандарту PCMCIA (Міжнародної асоціації комп’ютерних карт пам’яті)
Очікувана вартість1 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Мережеві адаптери (30237135-4))
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідеокарта
Очікувана вартість30 288,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ
Оголошено10 серп. 16:10
Прийом пропозицій10 серп. 16:10 – 18 серп. 20:00Очікувана вартість1 031 596,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась