Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30236200-4»

  • ID: UA-2026-08-17-004076-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання декстопу в складі системного блоку та монітору

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956723213 ЄДРПОУ:
    05417265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 649,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012387-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмно-апаратний комплекс ідентифікації людських облич (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Іосіфова Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 17:30

    Прийом пропозицій
    13 серп. 17:30 – 25 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    9 891 123,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-005623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Зарядна станція

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442705929 ЄДРПОУ:
    05417006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    109 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-004413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ»

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442796362 Факс:
    +380442796362
    Веб сайт:
    http://history.org.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    05416981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 11:53

    Прийом пропозицій
    28 лип. 11:53 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    355 762,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-010961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ноутбук Acer Aspire Lite AL 15-46P-R7XPX Silver

    Ім'я:
    Оксана Щербина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991667674 ЄДРПОУ:
    34815700
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 450,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-009283-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратно-програмний комплекс модулів безпеки третього покоління для системи збору і зберігання даних реєстраторів розрахункових операцій - 30236200-4

    Ім'я:
    Ольга Скічко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 16:45

    Прийом пропозицій
    16 лип. 16:45 – 31 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    1 455 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-13-005604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ»

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442705929 ЄДРПОУ:
    05417006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 13:38

    Прийом пропозицій
    13 лип. 13:38 – 21 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    437 733,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-13-004976-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ»

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442796362 Факс:
    +380442796362
    Веб сайт:
    http://history.org.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    05416981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 13:00

    Прийом пропозицій
    13 лип. 13:00 – 21 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    426 915,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-10-009377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ»

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442705929 ЄДРПОУ:
    05417006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 15:41

    Прийом пропозицій
    10 лип. 15:41 – 18 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    437 733,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-10-006009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ»

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442796362 Факс:
    +380442796362
    Веб сайт:
    http://history.org.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    05416981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 13:17

    Прийом пропозицій
    10 лип. 13:17 – 18 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    426 915,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-30-007247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ»

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442705929 ЄДРПОУ:
    05417006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 13:43

    Прийом пропозицій
    30 черв. 13:43 – 10 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    697 600,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-005674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ».

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956723213 ЄДРПОУ:
    05417265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 12:35

    Прийом пропозицій
    30 черв. 12:35 – 10 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    678 600,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-003001-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ».

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442705929 ЄДРПОУ:
    05417006
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 10:58

    Прийом пропозицій
    30 черв. 10:58 – 10 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    697 101,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-29-010501-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та приладдя за бюджетною програмою КПКВК 2201390 «Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ»

    Ім'я:
    Артамонов Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442796362 Факс:
    +380442796362
    Веб сайт:
    http://history.org.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    05416981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:33

    Прийом пропозицій
    29 черв. 16:33 – 10 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    918 700,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-012210-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програматор для радіостанцій Motorola DP (PMKN4012B) (або еквівалент); Програматор для радіостанцій Motorola DM (HKN6184C) (або еквівалент); Програматор для радіостанцій Motorola R7 (PMKN4265A) (або еквівалент)

    Ім'я:
    Максим Бондар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682355016 ЄДРПОУ:
    38189181
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 16:29

    Прийом пропозицій
    16 черв. 16:29 – 24 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    11 891,33 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-12-007285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини для ремонту ПК

    Ім'я:
    Нестерова Аліна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445234014 ЄДРПОУ:
    26200529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 13:38

    Прийом пропозицій
    12 черв. 13:38 – 22 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 201 998,75 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-012695-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп'ютерне обладнання

    Ім'я:
    Стрюков Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486875043 ЄДРПОУ:
    38728418
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 16:40

    Прийом пропозицій
    11 черв. 16:40 – 22 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    981 837,42 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-13-004018-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сумка для ноутбука Riva 8135 Black, USB-хаб Baseus Lite Series 4 Port Black (WKQX030001), Підставка для ноутбука Trust GXT 1125 Quno Black (23581_TRUST) у рамках реалізації проекту TANDEM-UA-DE, що здійснюється спільно з Університетом прикладних наук ОТН Амберг-Вайден за підтримки DAAD та … Федерального міністерства досліджень, технологій та космосу Німеччини

    Ім'я:
    Тимощук Іванна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332746154 ЄДРПОУ:
    05477296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 201,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-005932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    персональний комп’ютер, монітор, принтер монохромний формату A4 з функцією двостороннього друку, багатофункціональний пристрій (БФП, принтер-сканер-копіювальний пристрій) монохромний мережевий A4 з функцією двостороннього друку

    Ім'я:
    Горячева Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380962151466, 380675963609 ЄДРПОУ:
    45350633
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 квіт. 12:31

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 12:31 – 25 квіт. 08:00
    Очікувана вартість

    2 891 250,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-09-005485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Відеокарта та материнська плата

    Ім'я:
    Федосова Альона
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950360135 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 квіт. 12:17

    Прийом пропозицій
    9 квіт. 12:17 – 17 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    39 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro