Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30236110-6»
-
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-012511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD, зовнішній жорсткий диск 1, зовнішній жорсткий диск 2 – 30233132-5)
Оголошено19 серп. 17:04
Прийом пропозицій19 серп. 17:04 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-008620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість2 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання
Оголошено19 серп. 13:05
Прийом пропозицій19 серп. 13:05 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 297 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська плата – 30237100-0, кулер до процесора – 30237000-9, модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD – 30233132-5, пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)
Оголошено18 серп. 16:49
Прийом пропозицій18 серп. 16:49 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі
Оголошено18 серп. 15:59
Прийом пропозицій18 серп. 15:59 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість411 208,25 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-006260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» код ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено13 серп. 13:13
Прийом пропозицій13 серп. 13:13 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 093 205,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-002979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання, Оперативний запам’ятовуючий пристрій для серверних систем, Твердотільний накопичувач NVMe SSD, Твердотільний накопичувач SATA SSD.
Оголошено13 серп. 10:56
Прийом пропозицій13 серп. 10:56 – 21 серп. 17:00Очікувана вартість317 216,98 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-004836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Оголошено6 серп. 12:14
Прийом пропозицій6 серп. 12:14 – 14 серп. 23:00Очікувана вартість78 685,00 грн
без ПДВПропозиції розглянутоТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-04-009882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеринська плата Gigabyte H410M H V2; Модуль пам’яті для комп’ютера DDR4 16 GB 3200 MHz Prologix, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Ім'я:Корінна Віта ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474431562 Факс:+380474737002ЄДРПОУ:39358320Очікувана вартість10 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість7 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Оголошено31 лип. 19:53
Прийом пропозицій31 лип. 19:53 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість410 884,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі)
Оголошено30 лип. 16:19
Прийом пропозицій30 лип. 16:19 – 7 серп. 08:00Очікувана вартість50 125,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеринські плати, модулі пам'яті, карти пам’яті, накопичувачі SSD, фільтри мережеві, блоки живлення, кабель мультимедійний, кабелі, оптичні диски, електронні ключі
Оголошено29 лип. 16:34
Прийом пропозицій29 лип. 16:34 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість485 590,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-008598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання (за кодом ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Очікувана вартість3 074,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі)
Оголошено15 лип. 16:26
Прийом пропозицій15 лип. 16:26 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість51 962,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-011387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини та комплектуючі до комп'ютерного обладнання
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено14 лип. 16:59
Прийом пропозицій14 лип. 16:59 – 22 лип. 23:00Очікувана вартість304 447,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-006005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Оголошено7 лип. 13:48
Прийом пропозицій7 лип. 13:48 – 3 серп. 12:00Очікувана вартість579 242,40 грн
без ПДВЗавершена