Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30236100-3»

  • ID: UA-2026-09-02-012843-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України … ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Іосіфова Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:58

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:58 – 22 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    660 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 дн. 14 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Сергій Іванов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    402 684,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 2 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)

    Ім'я:
    Тетяна Голишко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680533531 Веб сайт:
    https://pro.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02910077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    420 624,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010646-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Монітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:38

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 069 955,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-000247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Модуль пам'ятi для комп'ютера DDR4 16GB 2666 МНz eXceleram

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD, зовнішній жорсткий диск 1, зовнішній жорсткий диск 2 – 30233132-5)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:04

    Прийом пропозицій
    19 серп. 17:04 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    99 500,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-011573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)

    Ім'я:
    Анастасія Сарієва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931986899 ЄДРПОУ:
    02071197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:22

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    509 817,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-008620-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання

    Ім'я:
    Тетяна Василівна Влах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт:
    https://liplyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-006207-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп'ютерне обладнання

    Ім'я:
    Голубенко Владислав Ігорович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674489779 ЄДРПОУ:
    01125815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 13:05

    Прийом пропозицій
    19 серп. 13:05 – 28 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 297 200,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-18-012140-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська плата – 30237100-0, кулер до процесора – 30237000-9, модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD – 30233132-5, пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:49

    Прийом пропозицій
    18 серп. 16:49 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    56 200,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-010835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерні комплектуючі

    Ім'я:
    Гурмін Максим Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632108507 ЄДРПОУ:
    02010681
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 15:59

    Прийом пропозицій
    18 серп. 15:59 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    411 208,25 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-13-006260-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комп’ютерне обладнання» код ДК 021-2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Маханькова Тетяна Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 13:13

    Прийом пропозицій
    13 серп. 13:13 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 093 205,83 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-002979-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання, Оперативний запам’ятовуючий пристрій для серверних систем, Твердотільний накопичувач NVMe SSD, Твердотільний накопичувач SATA SSD.

    Ім'я:
    Наталія Фефелова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380563730966 ЄДРПОУ:
    01985423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 10:56

    Прийом пропозицій
    13 серп. 10:56 – 21 серп. 17:00
    Очікувана вартість

    317 216,98 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-009709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ

    Ім'я:
    Денисов Антон Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442491059 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 16:10

    Прийом пропозицій
    10 серп. 16:10 – 18 серп. 20:00
    Очікувана вартість

    1 031 596,15 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-004836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Гриньова Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 ЄДРПОУ:
    00131771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 12:14

    Прийом пропозицій
    6 серп. 12:14 – 14 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    78 685,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто
    Триває відміна торгів

  • ID: UA-2026-08-04-009882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Материнська плата Gigabyte H410M H V2; Модуль пам’яті для комп’ютера DDR4 16 GB 3200 MHz Prologix, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Корінна Віта Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474431562 Факс:
    +380474737002
    ЄДРПОУ:
    39358320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 050,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-006233-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання

    Ім'я:
    Тетяна Василівна Влах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт:
    https://liplyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 580,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-008473-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання

    Ім'я:
    Тетяна Василівна Влах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт:
    https://liplyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 570,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-009199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)

    Ім'я:
    Тетяна Голишко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680533531 Веб сайт:
    https://pro.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02910077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 19:53

    Прийом пропозицій
    31 лип. 19:53 – 10 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    410 884,17 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-009257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання» (Комп’ютерні комплектуючі)

    Ім'я:
    Олександр Анатолійович Ільїн
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969099101 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 16:19

    Прийом пропозицій
    30 лип. 16:19 – 7 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    50 125,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 93 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro