Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30234600-4»
-
ID: UA-2026-09-02-009548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНосії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено2 вер. 15:10
Прийом пропозицій2 вер. 15:10 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-008989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиUSB флеш накопичувач 16Gb GoodRam Twister UTS2 Black (UTS2-0160K0R11)
Очікувана вартість329,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-пам’ять (код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання)
Очікувана вартість397,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-пам`ять 32 GB
Очікувана вартість744,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-пам'ять 32GB Wibrand Cougar Black USB 2.0
Очікувана вартість126,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифлеш-пам'ять 64 кінгстон
Очікувана вартість999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональні пристрої, монітор та флеш-накопичувачи
Очікувана вартість78 867,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання ( Флеш пам'ять USB , комп'ютерна мишка)
Очікувана вартість2 895,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання. ЛОТ1. Дисплей . Дисплей. Лот 2. SSD – диск. Карта пам’яті. Жорсткий диск
Оголошено21 серп. 11:12
Прийом пропозицій21 серп. 11:12 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 333,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-002423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш пам'ять (USB 16 GB T&G 114 Metal Series)
Ім'я:Загазей Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324854264 Веб сайт: ЄДРПОУ:22400792Очікувана вартість885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Очікувана вартість28 543,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиклавіатура комп'ютерна, флешка
Очікувана вартість1 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗовнішні жорсткі диски, SD карти
Оголошено17 серп. 17:10
Прийом пропозицій17 серп. 17:10 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість29 310,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-005430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка-флешка
Очікувана вартість4 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМишка USB, флеш память 8Gb
Очікувана вартість715,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлешки
Очікувана вартість2 420,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш пам'ять USB 64 GB.
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення продукції
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ
Оголошено10 серп. 16:10
Прийом пропозицій10 серп. 16:10 – 18 серп. 20:00Очікувана вартість1 031 596,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-004836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Оголошено6 серп. 12:14
Прийом пропозицій6 серп. 12:14 – 14 серп. 23:00Очікувана вартість78 685,00 грн
без ПДВПропозиції розглянутоТриває відміна торгів