Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30234500-3»

  • ID: UA-2026-08-31-000284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання та приладдя

    Ім'я:
    Котова Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 ЄДРПОУ:
    03359813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 030,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Жорсткий диск зовнішний

    Ім'я:
    Олексій Васючков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332255170 ЄДРПОУ:
    13369882
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 599,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-005312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Зовнiшнiй жорсткий диск 2.5" One Touch with Password Seagate (STKYI000401)

    Ім'я:
    Віктор Галковський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967477586 Веб сайт:
    https://www.mdu.in.ua
    ЄДРПОУ:
    26593428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 015,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-009445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6 … Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 260,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-005823-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Зовнішній запам'ятовувальний пристрій

    Ім'я:
    Черненко Юрій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432680008 ЄДРПОУ:
    13308892
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 490,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Зовнішній жорсткий диск

    Ім'я:
    Неля Золотарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975950452 ЄДРПОУ:
    07735288
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 10:15

    Прийом пропозицій
    22 серп. 00:00 – 26 серп. 04:00
    Очікувана вартість

    357 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-011741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Зовнішні жорсткі диски, SD карти

    Ім'я:
    Воробйова Яна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955104155 ЄДРПОУ:
    45329727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 17:10

    Прийом пропозицій
    17 серп. 17:10 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    29 310,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-07-006504-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Зовнішній жорсткий диск Toshiba 2.5` USB 2.0 TB

    Ім'я:
    Долик Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997706456 ЄДРПОУ:
    23333767
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 667,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-009146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Зовнішній жорсткий диск

    Ім'я:
    Неля Золотарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975950452 ЄДРПОУ:
    07735288
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 15:57

    Прийом пропозицій
    4 серп. 05:00 – 16 серп. 05:00
    Очікувана вартість

    357 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-27-008321-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6 … Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт:
    http://solom.kievcity.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 15:31

    Прийом пропозицій
    27 лип. 15:31 – 4 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    136 391,15 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-004241-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Накопичувач SSD 2.5" 480GB Kingston (SA400S37/480G)

    Ім'я:
    Чурилов Сергій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509329282 ЄДРПОУ:
    40108845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-010653-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання та комплектуючі

    Ім'я:
    Максим Черпатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: 380000000000 Веб сайт:
    http://www.ntec.mk.ua/
    ЄДРПОУ:
    30083966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    453 780,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-005390-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та комплектуючі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»

    Ім'я:
    Кулеш Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501886210 Веб сайт:
    http://www.vkksu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37316378
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лип. 13:26

    Прийом пропозицій
    13 лип. 13:26 – 21 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    456 617,10 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-07-003321-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання, код за національним класифікатором України ДК 021:2015 30230000-0.

    Ім'я:
    Альона Чупрун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963896933 Веб сайт:
    https://kr-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04055251
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 11:24

    Прийом пропозицій
    7 лип. 11:24 – 15 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    92 500,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-03-006143-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Зовнішній жорсткий диск

    Ім'я:
    Оксана Роганова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633733162 ЄДРПОУ:
    26196207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 277,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-013413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Зовнішній SSD диск. Айтрекер (Eye-tracker). ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015: 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, ДК 021:2015: 30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів)

    Ім'я:
    Олександр Гордієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980026049 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 18:47

    Прийом пропозицій
    24 черв. 18:47 – 2 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    146 645,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-012561-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Зовнішній SSD

    Ім'я:
    Бурдейна Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380994698503 ЄДРПОУ:
    14321661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 16:27

    Прийом пропозицій
    23 черв. 16:27 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    57 324,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-18-009551-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання та комплектуючі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»

    Ім'я:
    Кулеш Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501886210 Веб сайт:
    http://www.vkksu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37316378
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 15:03

    Прийом пропозицій
    18 черв. 15:03 – 26 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    548 533,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-17-008251-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Зовнішній SSD накопичувач

    Ім'я:
    Лілія Палійчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665214154 Веб сайт:
    https://esc-iasa.com
    ЄДРПОУ:
    25408067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 14:19

    Прийом пропозицій
    17 черв. 14:19 – 25 черв. 23:59
    Очікувана вартість

    67 412,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-006509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комп’ютерне обладнання в асортименті», код 30230000-0 за ДК 021:2015 «Комп’ютерне обладнання»

    Ім'я:
    Ксенія Козицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
    22144952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 12:57

    Прийом пропозицій
    16 черв. 12:57 – 24 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    239 813,19 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 41 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro