Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30234200-0»
-
ID: UA-2026-08-26-008839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання, 30234200-0 — Оптичні диски (Диск DVD-R Verbatim 4,7 Gb 16X (Cace Box 50pc)
Очікувана вартість7 032,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ
Оголошено10 серп. 16:10
Прийом пропозицій10 серп. 16:10 – 18 серп. 20:00Очікувана вартість1 031 596,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеринські плати, модулі пам'яті, карти пам’яті, накопичувачі SSD, фільтри мережеві, блоки живлення, кабель мультимедійний, кабелі, оптичні диски, електронні ключі
Оголошено29 лип. 16:34
Прийом пропозицій29 лип. 16:34 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість485 590,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-010837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичні диски
Оголошено7 лип. 17:43
Прийом пропозицій7 лип. 17:43 – 15 лип. 00:01Очікувана вартість2 370 303,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-009085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичні диски
Оголошено2 черв. 15:04
Прийом пропозицій2 черв. 15:04 – 11 черв. 23:00Очікувана вартість38 340,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-002780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ
Ім'я:Денисов Антон ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442491059 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено25 трав. 10:48
Прийом пропозицій25 трав. 10:48 – 2 черв. 20:00Очікувана вартість953 571,98 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-04-011709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичні диски
Ім'я:Славінська-Артамонова Ольга ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938526550 ЄДРПОУ:14321848Оголошено4 трав. 16:16
Прийом пропозицій4 трав. 16:16 – 12 трав. 17:00Очікувана вартість1 580,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-31-003542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичний диск, карта пам’яті, накопичувач USB
Оголошено31 бер. 11:22
Прийом пропозицій31 бер. 11:22 – 8 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість148 460,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-09-007406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичний диск, карта пам’яті, накопичувач USB
Оголошено9 бер. 13:52
Прийом пропозицій9 бер. 13:52 – 17 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість89 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-18-008652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиDVD-R диски
Очікувана вартість5 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-008374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (Оптичний диск для польової емісії V3 (CLUSTER LMIG 25 кВ)) (30234200-0 – Оптичні диски) Для модернізації Масспектрометра вторинних іонів Atomika 4000 SIMS
Очікувана вартість38 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-013065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Блок живлення Vinga 400W (PSU-400-12 black); Перехідник HDMI to VGA ST-Lab; Мережевий фільтр 2E 1.5м white; Диск DVD-R HP 4.7GB Printable)
Ім'я:Мар'яна КрайнянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380951870942 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734492Очікувана вартість3 365,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-23-002974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиски CD-R з конвертами, DVD-R з конвертами
Ім'я:Костюк Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382658297 Факс:+380382658297ЄДРПОУ:26293548Очікувана вартість87 686,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-16-017091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (Оптичний диск для польової емісії V3 (CLUSTER LMIG 25 кВ)) (30234200-0 – Оптичні диски)
Оголошено16 жовт. 2025 22:20
Прийом пропозицій16 жовт. 2025 22:20 – 24 жовт. 2025 22:20Очікувана вартість38 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-30-008841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичні диски
Оголошено30 лип. 2025 16:22
Прийом пропозицій30 лип. 2025 16:22 – 14 серп. 2025 00:01Очікувана вартість1 966 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-21-008963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичні диски (DVD+R, 4.7 GB, 16x)
Оголошено21 лип. 2025 16:12
Прийом пропозицій21 лип. 2025 16:12 – 2 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість117 450,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-16-010379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичний Blu-ray диск
Очікувана вартість2 399,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-14-000242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичний диск, карта пам’яті
Оголошено14 квіт. 2025 08:42
Прийом пропозицій14 квіт. 2025 08:42 – 22 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 770,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-31-001166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОптичний диск, карта пам’яті
Оголошено31 бер. 2025 09:50
Прийом пропозицій31 бер. 2025 09:50 – 8 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість69 770,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-03-14-003904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Оптичний привід DVD-RW)
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro