Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30234000-8»

  • ID: UA-2026-08-28-010007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерна техніка

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    173 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 3 г. 58 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Зовнішній накопичувач; Флеш накопичувач; Внутрішній накопичувач)

    Ім'я:
    Наталія Малогулко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
    02011031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 17:17

    Прийом пропозицій
    27 серп. 17:17 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    26 350,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 5 г. 58 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Сергій Іванов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    402 684,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 19 г. 58 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп'ютерні накопичувачі даних; носії інформації SSD; Флеш носії (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Савва Дмитро
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632067886 ЄДРПОУ:
    32348248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:12

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:12 – 2 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    724 730,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 г. 58 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-003114-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерна техніка та ЗІП

    Ім'я:
    Гізун Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 10:58

    Прийом пропозицій
    20 серп. 10:58 – 3 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    93 276,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 10 г. 58 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007858-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    DVD диски

    Ім'я:
    Тетяна Лубковська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442541216 Веб сайт:
    http://iem.net.ua
    ЄДРПОУ:
    02012013
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 740,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006744-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Накопичувач SSD 2.5 ``512GB Patriot

    Ім'я:
    Марина Демченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977851849 Веб сайт:
    http://teterivska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04348450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005725-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електронні ключі SecureToken- 338M код ДК 021:2015:30234000-8 Носії інформації (Засіб КЗІ електронний ключ SecureToken- 338M )

    Ім'я:
    Валентина Бабій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380960618138 ЄДРПОУ:
    44059598
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 510,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010167-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Диск оптичний

    Ім'я:
    Ірина Покидько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680106695 ЄДРПОУ:
    44050616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008989-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    USB флеш накопичувач 16Gb GoodRam Twister UTS2 Black (UTS2-0160K0R11)

    Ім'я:
    Стопчак Леся Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984740849 ЄДРПОУ:
    40215422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    329,94 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003562-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    закупівля компьютерного обладнання (30234000-8 Носії інформації)

    Ім'я:
    Пиріжок Наталія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989363372 Веб сайт:
    https://dmsu.gov.ua/ternopil
    ЄДРПОУ:
    37839038
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 788,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001532-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Мовчанова Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
    +380365422005
    ЄДРПОУ:
    01999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 808,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання та приладдя

    Ім'я:
    Котова Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 ЄДРПОУ:
    03359813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 030,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-010318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Захищені носії особистих ключів

    Ім'я:
    Інна Кірієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967134040 ЄДРПОУ:
    44008798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-007524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Флеш-пам’ять (код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    397,57 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008839-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання, 30234200-0 — Оптичні диски (Диск DVD-R Verbatim 4,7 Gb 16X (Cace Box 50pc)

    Ім'я:
    Віта Камінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992320905 ЄДРПОУ:
    01998489
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 032,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008695-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Флеш-пам`ять 32 GB

    Ім'я:
    Бацалай Галина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432632282 ЄДРПОУ:
    01118413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    744,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009612-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб електронного ключа - токен

    Ім'я:
    Євгенія ХОДАК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958024268 ЄДРПОУ:
    45359091
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 225,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Флеш-пам'ять 32GB Wibrand Cougar Black USB 2.0

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    126,78 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-006511-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання захищених носіїв особистих ключів (код ДК 021:2015 30234000-8 - Носії інформації)

    Ім'я:
    Ірина Чимшит
    E-mail: [email protected] Телефон: +380990957037 Веб сайт:
    http://dk.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    02214515
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 965,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 389 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro