Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30233180-6»
-
ID: UA-2026-08-31-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлеш накопичувач, комплект клавіатура та маніпулятор по типу миша, блок живлення для ноутбука, зарядний пристрій, концентратор розгалужувач USB-хаб
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Оголошено21 серп. 15:53
Прийом пропозицій21 серп. 15:53 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-009984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиToken-338 АВТОР
Ім'я:Марина КупрінE-mail: [email protected] Телефон: +380661247022, +380661247022 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052637Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-накопичувачі
Ім'я:Галюк Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380413242311 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053358Очікувана вартість1 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-накопичувач на 32Гб
Очікувана вартість340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерні накопичувачі даних; носії інформації SSD; Флеш носії (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено25 серп. 15:12
Прийом пропозицій25 серп. 15:12 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість724 730,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-001623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш накопичувач
Очікувана вартість4 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлешка
Очікувана вартість426,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач флеш 32 Гб
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифлеш-накопичувач
Очікувана вартість419,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-005365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФлеш-накопичувачі
Оголошено20 серп. 12:18
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 500,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-19-010790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-накопичувачі
Очікувана вартість1 381,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015. 30233180-6.Флеш накопичувач
Очікувана вартість11 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш накопичувач USB 32Gb, ДК 021: 2015: 30233180-6 "Флеш-накопичувачі"
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Очікувана вартість18 709,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30233180-6 Флеш-накопичувачі (USB флеш накопичувач 2.0 - 3шт)
Очікувана вартість1 047,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиUSB-накопичувач для реалізації грантового проєкту «Точка опори: практики візуального мистецтва для ментального відновлення ветеранів»
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлешка
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП