Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30233130-1»
-
ID: UA-2026-08-31-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено31 серп. 16:33
Прийом пропозицій31 серп. 16:33 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі матеріали до комп'ютерної техніки: накопичувачі - 30233132-5; комп'ютерні миші - 30237410-6; комп’ютерні клавіатури - 30237460-1; блоки живлення - 30237000-9; патч-корди - 30237000-9; елементи живлення - 30237000-9
Оголошено27 серп. 14:12
Прийом пропозицій27 серп. 14:12 – 10 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-006452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Жорсткий диск)
Оголошено27 серп. 13:37
Прийом пропозицій27 серп. 13:37 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-010647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач SSD 2/5" 256GB Verbatim (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, деталізований код 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках)
Очікувана вартість7 797,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп"ютерне обладнання ( зовнішній жорсткий диск) за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30230000-0 Комп"ютерне обладнання
Очікувана вартість4 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативний жорсткий диск Seagate 2ТВ згідно ДК 021:2015: 30233132-5 - Накопичувачі на твердих магнітних дисках.
Ім'я:Яловчук Ніна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121159 Факс:+380384121159ЄДРПОУ:26515138Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерні накопичувачі даних; носії інформації SSD; Флеш носії (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено25 серп. 15:12
Прийом пропозицій25 серп. 15:12 – 2 вер. 12:00Очікувана вартість724 730,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-012511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD, зовнішній жорсткий диск 1, зовнішній жорсткий диск 2 – 30233132-5)
Оголошено19 серп. 17:04
Прийом пропозицій19 серп. 17:04 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)
Оголошено19 серп. 16:22
Прийом пропозицій19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість509 817,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання
Оголошено19 серп. 13:05
Прийом пропозицій19 серп. 13:05 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 297 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська плата – 30237100-0, кулер до процесора – 30237000-9, модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD – 30233132-5, пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)
Оголошено18 серп. 16:49
Прийом пропозицій18 серп. 16:49 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач Patriot SSD 256 Gb SATA3
Очікувана вартість2 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Накопичувачі)
Оголошено14 серп. 09:58
Прийом пропозицій14 серп. 09:58 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 655,62 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапам'ятовувальні пристрої
Оголошено11 серп. 17:19
Прийом пропозицій11 серп. 17:19 – 19 серп. 00:01Очікувана вартість28 990,29 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-010018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖорсткі диски (ДК 021: 2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено11 серп. 15:37
Прийом пропозицій11 серп. 15:37 – 19 серп. 08:00Очікувана вартість58 498,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-007824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (накопичувач,блок живлення,концентратор)
Очікувана вартість7 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Оголошено5 серп. 14:05
Прийом пропозицій5 серп. 14:05 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість159 375,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-006233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість7 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro