Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30233100-2»
-
ID: UA-2026-08-31-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено31 серп. 16:33
Прийом пропозицій31 серп. 16:33 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлеш накопичувач, комплект клавіатура та маніпулятор по типу миша, блок живлення для ноутбука, зарядний пристрій, концентратор розгалужувач USB-хаб
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-004681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання. Модуль серверної пам'яті.SSD-накопичувач
Оголошено31 серп. 12:52
Прийом пропозицій31 серп. 12:52 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖорсткі диски
Оголошено27 серп. 15:48
Прийом пропозицій27 серп. 15:48 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі матеріали до комп'ютерної техніки: накопичувачі - 30233132-5; комп'ютерні миші - 30237410-6; комп’ютерні клавіатури - 30237460-1; блоки живлення - 30237000-9; патч-корди - 30237000-9; елементи живлення - 30237000-9
Оголошено27 серп. 14:12
Прийом пропозицій27 серп. 14:12 – 10 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-006452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Жорсткий диск)
Оголошено27 серп. 13:37
Прийом пропозицій27 серп. 13:37 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-009542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерні накопичувачі даних; носії інформації SSD; Флеш носії (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено25 серп. 15:12
Прийом пропозицій25 серп. 15:12 – 2 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-21-011184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Оголошено21 серп. 15:53
Прийом пропозицій21 серп. 15:53 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп"ютерне обладнання ( зовнішній жорсткий диск) за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30230000-0 Комп"ютерне обладнання
Очікувана вартість4 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативний жорсткий диск Seagate 2ТВ згідно ДК 021:2015: 30233132-5 - Накопичувачі на твердих магнітних дисках.
Ім'я:Яловчук Ніна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121159 Факс:+380384121159ЄДРПОУ:26515138Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-накопичувачі
Ім'я:Галюк Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380413242311 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053358Очікувана вартість1 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш-накопичувач на 32Гб
Очікувана вартість340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлеш накопичувач
Очікувана вартість4 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФлешка
Очікувана вартість426,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач флеш 32 Гб
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифлеш-накопичувач
Очікувана вартість419,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-007533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі до комп'ютерного обладнання
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro