Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30233000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач
Оголошено31 серп. 19:27
Прийом пропозицій31 серп. 19:27 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено31 серп. 16:33
Прийом пропозицій31 серп. 16:33 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлеш накопичувач, комплект клавіатура та маніпулятор по типу миша, блок живлення для ноутбука, зарядний пристрій, концентратор розгалужувач USB-хаб
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-004681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання. Модуль серверної пам'яті.SSD-накопичувач
Оголошено31 серп. 12:52
Прийом пропозицій31 серп. 12:52 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗовнішній жорсткий диск 2,5 USB 4.0 TB WD з функцією апаратного шифрування або еквівалент
Оголошено28 серп. 19:11
Прийом пропозицій3 вер. 13:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЖорсткі диски
Оголошено27 серп. 15:48
Прийом пропозицій27 серп. 15:48 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі матеріали до комп'ютерної техніки: накопичувачі - 30233132-5; комп'ютерні миші - 30237410-6; комп’ютерні клавіатури - 30237460-1; блоки живлення - 30237000-9; патч-корди - 30237000-9; елементи живлення - 30237000-9
Оголошено27 серп. 14:12
Прийом пропозицій27 серп. 14:12 – 10 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-006452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Жорсткий диск)
Оголошено27 серп. 13:37
Прийом пропозицій27 серп. 13:37 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-000564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання в асортименті
Оголошено26 серп. 08:59
Прийом пропозицій26 серп. 08:59 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Оголошено21 серп. 15:53
Прийом пропозицій21 серп. 15:53 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-010647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач SSD 2/5" 256GB Verbatim (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, деталізований код 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках)
Очікувана вартість7 797,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиToken-338 АВТОР
Ім'я:Марина КупрінE-mail: [email protected] Телефон: +380661247022, +380661247022 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052637Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахищені носії особистих ключів та/або карт-рідери
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНакопичувач SSD 2.5 480GB Kingston (SA400S37/480G)
Очікувана вартість5 089,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп"ютерне обладнання ( зовнішній жорсткий диск) за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30230000-0 Комп"ютерне обладнання
Очікувана вартість4 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання інших матеріалів до компю'терної техніки (зовнішній жорсткий диск)
Очікувана вартість8 200,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання інших матеріалів до компю'терної техніки (зовнішній жорсткий диск)
Очікувана вартість8 199,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативний жорсткий диск Seagate 2ТВ згідно ДК 021:2015: 30233132-5 - Накопичувачі на твердих магнітних дисках.
Ім'я:Яловчук Ніна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121159 Факс:+380384121159ЄДРПОУ:26515138Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro