Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30232150-0»
-
ID: UA-2026-08-31-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач
Оголошено31 серп. 19:27
Прийом пропозицій31 серп. 19:27 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПринтер струменевий для друку
Оголошено31 серп. 15:31
Прийом пропозицій31 серп. 15:31 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої
Ім'я:Ромаскевич Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:14321469Оголошено31 серп. 11:10
Прийом пропозицій31 серп. 11:10 – 11 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-009042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБФП Epson EcoTank L3270 WiFi Czarne (C11CJ67434) код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30230000 - 0 – Комп’ютерне обладнання
Оголошено28 серп. 15:24
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля30232150-0 – Струменеві принтери”
Оголошено25 серп. 14:43
Прийом пропозицій2 вер. 10:56 – 8 вер. 10:56 -
ID: UA-2026-09-01-003960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБФП Epson Eco Tank L3280
Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6
Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури) Очікувана вартість57 432,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій для друку БФП струменевий BROTHER DCP-T430W. SSD накопичувач 128GB Prologix s360 2.5 "SATAIII",Флеш-драйв 16GB Wibrand Hawk Blacka
Очікувана вартість11 638,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний пристрій Epson L3280 with WiFi
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій; Багатофункціональний пристрій)
Оголошено12 серп. 16:16
Прийом пропозицій12 серп. 16:16 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість26 640,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-005434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруменевий принтер
Ім'я:Мерхель Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380982725240 Факс:+380982725240ЄДРПОУ:37411565Очікувана вартість12 945,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтруменеві принтери
Оголошено11 серп. 11:57
Прийом пропозицій18 серп. 11:48 – 25 серп. 11:48Очікувана вартість12 449,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-002423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруменеві принтери
Очікувана вартість30 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля оргтехніки та терміналів супутникового зв’язку
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибагатофункціональний пристрій
Очікувана вартість8 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6
Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури) Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено27 лип. 15:31
Прийом пропозицій27 лип. 15:31 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість136 391,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Оголошено23 лип. 12:05
Прийом пропозицій23 лип. 12:05 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість256 794,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-006846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБФП Canon PIXMA G3410
Очікувана вартість9 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер струм. кольоровий
Очікувана вартість11 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-008274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтруменевий принтер Canon PIXMA G1410 (2314C009)
Очікувана вартість6 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro