Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30232110-8»

  • ID: UA-2026-09-03-012897-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 30230000-0. Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерна техніка)

    Ім'я:
    Опрелянська Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969134162 ЄДРПОУ:
    03451526
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:35

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:35 – 21 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    544 038,95 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 16 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Цифрова система для друку

    Ім'я:
    Климишин Ігор Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322592002 ЄДРПОУ:
    25575150
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:48

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:48 – 18 вер. 19:00
    Очікувана вартість

    34 583,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 2 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Багатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач

    Ім'я:
    Дригваль Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631259300 ЄДРПОУ:
    04398821
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:27 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    65 752,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 7 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерна техніка

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    173 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-05-000625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Багатофункціональний пристрій Canon Pixma G3410 з Wifi

    Ім'я:
    Станіславчук Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680312214 ЄДРПОУ:
    25316265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер багатофункціональний пристрій Canon mf i-sensys 30232110-8 Лазерні принтери

    Ім'я:
    Наталія Клевцова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994865414 ЄДРПОУ:
    23923539
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-015083-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Багато функціональний пристрій Canon

    Ім'я:
    Анна Нікітченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536758486 ЄДРПОУ:
    04384687
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 545,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010166-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Багатофункціональний пристрій, клавіатура, накопичувач SSD (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Олена Силенок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934290220 ЄДРПОУ:
    02006065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 662,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Багатофункціональний пристрій Canon

    Ім'я:
    Баран Ольга Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974457761 ЄДРПОУ:
    44488102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання лазерного принтера

    Ім'я:
    Суханова Анастасія Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457141130 ЄДРПОУ:
    44151040
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 995,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер МФУ Canon MF3010

    Ім'я:
    Лісна Вікторія Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433764190 Факс:
    +380433764190
    Веб сайт:
    http://mpmek.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    04760727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лазерні принтери

    Ім'я:
    Карпінський Микола Павлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577143446 ЄДРПОУ:
    22630473
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 918,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010

    Ім'я:
    Тетяна Олійник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977500431 ЄДРПОУ:
    42063052
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003774-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    БФП

    Ім'я:
    Тетяна Шейко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674635165 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003501-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Багатофукціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 (5252В004) принтер-копір-кол. сканер, лаз. монохромний, А 4, 1200*600dpi

    Ім'я:
    Олександра Данило
    E-mail: [email protected] Телефон: +0502389635 Веб сайт:
    https://t-remeta.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04351280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер лазерний CANON i-SENSYS MF-3010

    Ім'я:
    Наталія Волянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673814415 Веб сайт:
    https://library.te.ua/
    ЄДРПОУ:
    02220065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 070,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Сергій Іванов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    402 684,17 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-27-006134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)

    Ім'я:
    Полин Лариса Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:21

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    775 020,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-27-002941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер Canon MF 664

    Ім'я:
    Микитюк Віталій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385020601 Факс:
    +380385020027
    ЄДРПОУ:
    40226468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 402,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009752-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання. БФП

    Ім'я:
    Куча Дар'я Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445026305 ЄДРПОУ:
    24741741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:19

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:19 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 429 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro