Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30231310-3»
-
ID: UA-2026-08-28-006485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (монітори)
Оголошено28 серп. 13:53
Прийом пропозицій28 серп. 13:53 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)
Оголошено27 серп. 13:21
Прийом пропозицій27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-002038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Монітори)
Оголошено26 серп. 10:16
Прийом пропозицій26 серп. 10:16 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено25 серп. 14:34
Прийом пропозицій31 серп. 11:30 – 3 вер. 16:30 -
ID: UA-2026-09-01-010762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонітор Lenovo L27-4e (68CDKAC1UA) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання,деталізований код30231310-3 Плоскопанельні дисплеї)
Очікувана вартість14 397,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонітор L24і-4А, комплект бездротовий ((Код ДК 021:2015-30230000-0 - Комп’ютерне обладнання),( 30231310-3 - Плоскопанельні дисплеї), (30237460-1 - Комп’ютерні клавіатури))
Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонітор
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:04589645Очікувана вартість3 905,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-010416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6
Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури) Очікувана вартість57 432,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6
Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури) Очікувана вартість16 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання: Багатофункціональні пристрої, LCD матриця до моноблока (Івано-Франківська область)
Оголошено14 серп. 13:28
Прийом пропозицій14 серп. 13:28 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 999,99 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-002106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Монітори)
Оголошено14 серп. 10:20
Прийом пропозицій14 серп. 10:20 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 051,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Оголошено12 серп. 16:18
Прийом пропозицій12 серп. 16:18 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість124 248,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Оголошено31 лип. 19:53
Прийом пропозицій31 лип. 19:53 – 10 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість410 884,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Руденко Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542659480 ЄДРПОУ:23293513Оголошено30 лип. 15:49
Прийом пропозицій30 лип. 15:49 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість2 835 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-004836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (відеокарта)
Оголошено29 лип. 12:38
Прийом пропозицій29 лип. 12:38 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 333,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-29-004714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (монітори)
Оголошено29 лип. 12:18
Прийом пропозицій29 лип. 12:18 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-008321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6
Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури) Ім'я:Козляєва Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт: ЄДРПОУ:37485417Оголошено27 лип. 15:31
Прийом пропозицій27 лип. 15:31 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість136 391,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-011984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (закупівля обладнання та матеріалів з метою належного забезпечення умов виконання проекту, що проводиться на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено22 лип. 22:18
Прийом пропозицій22 лип. 22:18 – 30 лип. 23:00Очікувана вартість1 153 351,31 грн
без ПДВЗавершена