Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30231300-0»

  • ID: UA-2026-09-02-013154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Іосіфова Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:21

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:21 – 22 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    312 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 дн. 6 г. 43 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерна техніка

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    173 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 2 г. 43 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання (монітори)

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:53

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:53 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 18 г. 43 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)

    Ім'я:
    Полин Лариса Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:21

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    775 020,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 3 г. 43 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:30 – 3 вер. 16:30
    Очікувана вартість

    86 116,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 13 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010762-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монітор Lenovo L27-4e (68CDKAC1UA) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання,деталізований код30231310-3 Плоскопанельні дисплеї)

    Ім'я:
    Ніколаєнко Ольга Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0542700479 ЄДРПОУ:
    24014538
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 397,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)

    Ім'я:
    Тетяна Голишко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680533531 Веб сайт:
    https://pro.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02910077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    420 624,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання (Монітор, жорсткий диск)

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 220,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    7.0" ємнісний сенсорний дисплей 1024x600 точок від Waveshare

    Ім'я:
    Бедрій Роман Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380737205857 ЄДРПОУ:
    23949155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 446,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002038-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Монітори)

    Ім'я:
    Настека Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:16

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:16 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 051,66 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-26-000279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монітор L24і-4А, комплект бездротовий ((Код ДК 021:2015-30230000-0 - Комп’ютерне обладнання),( 30231310-3 - Плоскопанельні дисплеї), (30237460-1 - Комп’ютерні клавіатури))

    Ім'я:
    Солонько Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505982328 ЄДРПОУ:
    44025527
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-006835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Принтери, багатофункціональні пристрої, монітори; код ДК 021:2015–30230000-0 – «Комп'ютерне обладнання»

    Ім'я:
    Анна Андебура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444810487 Веб сайт:
    http://www.pk-ukraina.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    16286441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:29

    Прийом пропозицій
    25 серп. 13:29 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    375 227,78 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-24-003527-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монітор

    Ім'я:
    Гармата Олександр Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380939904463,380985807274 ЄДРПОУ:
    04589645
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 905,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-010646-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Монітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:38

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 069 955,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-003649-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання. ЛОТ1. Дисплей . Дисплей. Лот 2. SSD – диск. Карта пам’яті. Жорсткий диск

    Ім'я:
    Куча Дар'я Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445026305 ЄДРПОУ:
    24741741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:12

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:12 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    69 333,34 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-20-003064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монітор Philips 24 E2N1110/00

    Ім'я:
    Ельміра Мінєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681431741 Веб сайт:
    https://kater.crl.net.ua/
    ЄДРПОУ:
    02005332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 999,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Монітор – 30231300-0)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:00

    Прийом пропозицій
    19 серп. 17:00 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    17 600,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-011573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)

    Ім'я:
    Анастасія Сарієва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931986899 ЄДРПОУ:
    02071197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:22

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    509 817,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-010416-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6 … Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 432,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-009445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання (30231310-3 Плоскопанельні дисплеї, 30232110-8 Лазерні принтери, 30232150-0 Струменеві принтери, 30233132-5 Накопичувачі на твердих магнітних дисках, 30234000-8 Носії інформації, 30234500-3 Зовнішні запам’ятовувальні пристрої, 30237240-3 Веб-камери, 30237410-6 … Комп’ютерні миші, 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 260,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 105 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro