Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30231000-7»

  • ID: UA-2026-09-02-013154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Іосіфова Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:21

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:21 – 22 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    312 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 дн. 9 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Багатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач

    Ім'я:
    Дригваль Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631259300 ЄДРПОУ:
    04398821
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:27 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    65 752,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000864-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Монітор 32" LG 32MR50C-B.AEUQ

    Ім'я:
    Євген Мартинюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976229107 ЄДРПОУ:
    26614923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 23:03

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    63 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерна техніка

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    173 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 5 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання (монітори)

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:53

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:53 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)

    Ім'я:
    Полин Лариса Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:21

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    775 020,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 6 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:30 – 3 вер. 16:30
    Очікувана вартість

    86 116,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-012690-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп"ютерні монітори

    Ім'я:
    Oleh Starko
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669125592 ЄДРПОУ:
    37888326
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002815-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Олена Приступа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365965484 Веб сайт:
    https://mlunivrada.rv.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04386338
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 719,16 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010762-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монітор Lenovo L27-4e (68CDKAC1UA) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання,деталізований код30231310-3 Плоскопанельні дисплеї)

    Ім'я:
    Ніколаєнко Ольга Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0542700479 ЄДРПОУ:
    24014538
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 397,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004291-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання

    Ім'я:
    Яна Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951200737 ЄДРПОУ:
    45624745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)

    Ім'я:
    Тетяна Голишко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680533531 Веб сайт:
    https://pro.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02910077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    420 624,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання (Монітор, жорсткий диск)

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 220,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-004043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання(Монітор AOC U27B3A) (30231000-7 – Екрани комп’ютерних моніторів та консолі)

    Ім'я:
    Швірст Марія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380730141635 ЄДРПОУ:
    05416952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    7.0" ємнісний сенсорний дисплей 1024x600 точок від Waveshare

    Ім'я:
    Бедрій Роман Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380737205857 ЄДРПОУ:
    23949155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 446,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-012100-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Гуляйгородський Андрій Мирославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:
    20801937
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 308,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання різне для облаштування навчальної лабораторії

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:09 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    80 328,75 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-26-002038-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Монітори)

    Ім'я:
    Настека Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:16

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:16 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 051,66 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-26-000279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монітор L24і-4А, комплект бездротовий ((Код ДК 021:2015-30230000-0 - Комп’ютерне обладнання),( 30231310-3 - Плоскопанельні дисплеї), (30237460-1 - Комп’ютерні клавіатури))

    Ім'я:
    Солонько Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505982328 ЄДРПОУ:
    44025527
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-010673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    монітор Haier H32S80EFX

    Ім'я:
    Каламбет Володимир Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971075211 Факс:
    +380362683383
    ЄДРПОУ:
    08564400
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 255 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro