Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30216100-7»
-
ID: UA-2026-08-26-008650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями3D сканери та ноутбук
Оголошено26 серп. 14:46
Прийом пропозицій26 серп. 14:46 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки даних (апаратна частина) (Сканер: CZUR ET16 Plus Книжковий сканер)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість22 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСканер штрих-кодів
Очікувана вартість3 679,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСканер штрих-кодів
Ім'я:Світлана ЗахарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542700791, +380506259716 Веб сайт: ЄДРПОУ:05480996Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30210000-4 по ДК 021:2015 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (Сканери). РПЗ - 9.156
Оголошено21 серп. 09:47
Прийом пропозицій21 серп. 09:47 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість40 650,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-012757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля Сканера A3 Epson Workforce DS-50000N
Оголошено11 серп. 18:28
Прийом пропозицій11 серп. 18:28 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість125 962,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-03-009320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оренди планшетного сканера
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСканер штрих-коду Datalogic QuickScan I QD2220 KIt USB Blacr (QD2220-BKKIS)
Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСканер штрих-кодів, за кодом ДК 021:2015 30216130-6 (Сканери штрих-кодів).
Оголошено23 лип. 11:53
Прийом пропозицій23 лип. 11:53 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 785,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-010526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСканери
Оголошено21 лип. 16:29
Прийом пропозицій21 лип. 16:29 – 29 лип. 10:00Очікувана вартість420 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-008813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСканер штрих-коду Datalogic QuickScan I QD2220, Kit, USB, Black(QD2220-BKK1S)
Очікувана вартість8 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-008456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Сканер (запасна частина системи контролю та обліку упаковок з відходами))
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено16 лип. 15:46
Прийом пропозицій16 лип. 15:46 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 024,98 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-005428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями3D сканер та ноутбуки
Оголошено15 лип. 13:28
Прийом пропозицій15 лип. 13:28 – 23 лип. 09:00Очікувана вартість115 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено9 лип. 13:26
Прийом пропозицій15 лип. 15:00 – 20 лип. 16:00Очікувана вартість343 386,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСканер штрих-коду
Ім'я:Бірук Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380506784410 Веб сайт: ЄДРПОУ:42078561Очікувана вартість6 444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБезконтактний документ-сканер для програмно-апаратного комплексу «Віртуальна лексикографічна лабораторія мовних систем і штучного інтелекту» (ПАК «ВЛЛ МС ШІ»).
Ім'я:Леонтьєв Юрій ВальтеровичE-mail: [email protected] Телефон: +380980854816 Факс:+380445258675ЄДРПОУ:05540333Очікувана вартість25 300,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-06-25-012770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоутбук та сканер, код за ЄЗС ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Оголошено25 черв. 17:41
Прийом пропозицій25 черв. 17:41 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість146 994,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-004866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий сканер штрих-кодів Tera HW0009 (або еквівалент).
Оголошено23 черв. 11:36
Прийом пропозицій23 черв. 11:36 – 1 лип. 09:00Очікувана вартість17 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-013030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерні сканери
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість5 128,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-008422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями3D сканер та Комплект розробника для задач штучного інтелекту, машинного зору, робототехніки та edge AI, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Лот 1 – 3D сканер код ДК 021:2015 - 30216110-0 Комп’ютерні сканери, Лот 2 – Комплект розробника для задач штучного
інтелекту, машинного зору, робототехніки та edge AI, код ДК 021:2015 - 30211300-4 Комп’ютерні платформи) Оголошено17 черв. 14:24
Прийом пропозицій17 черв. 14:24 – 25 черв. 12:00Очікувана вартість126 000,00 грн
з ПДВЗавершена