Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30214000-2»

  • ID: UA-2026-09-02-002102-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Робоча станція (Інвестиційна програма АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік розділ ІV, п. 4.1.1.1)

    Ім'я:
    Руденко Вікторія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380542659480 ЄДРПОУ:
    23293513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:19

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:19 – 18 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    550 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 20 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008513-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Робочі станції

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:08

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:08 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    174 975,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 19 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005985-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обчислювальна станція

    Ім'я:
    Федосова Альона
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950360135 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:26

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:26 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    145 833,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) «Апаратно-програмний комплекс на базі персонального комп’ютера» (30214000-2)

    Ім'я:
    Іван Антощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342790196 Веб сайт:
    https://if.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 296,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-013408-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Робоча станція

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 18:20

    Прийом пропозицій
    25 серп. 18:20 – 2 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    39 068,06 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-25-012075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмно-апаратні комплекси та робочі станції

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:34

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:34 – 2 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    384 495,78 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-24-008200-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізовані комп’ютерні робочі станції

    Ім'я:
    Ковалишин Тарас Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322582564 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:43 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    445 650,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-009085-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматизоване робоче місце (код 30210000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Іосіфова Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
    39751280
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:42

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:42 – 31 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    4 234 408,33 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-17-011323-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматизоване робоче місце, код ДК 021:2015-30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

    Ім'я:
    Ірина Свірщ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382795985 Веб сайт:
    http://khm.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04060772
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:52

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:52 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    338 333,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-003838-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Робочі станції за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

    Ім'я:
    Мельничук Марія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332742488 ЄДРПОУ:
    40108604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 11:27

    Прийом пропозицій
    13 серп. 11:27 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    486 666,70 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-001239-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ноутбук(робоча станція) HP ZBook 17 G3(діагональ екрана 17,3, процесор Intel Core i7, оперативна пам'ять 16 ГБ DDR4, накопичувачі SSD 256 ГБ та HDD320 ГБ, роздільна здатність екрана 1600х900, акумулятор 96Wh), Ноутбук(мобільна робоча станція) HP ZBook 17 G3(діагональ екрана 17,3, відеокарта- NVIDIA … Quadro M3000M, процесор Intel Core i7, оперативна пам'ять 16 ГБ DDR4, накопичувачі SSD 512 ГБ )

    Ім'я:
    Кравчук Алла Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332249920 Веб сайт:
    http://agrovolyn.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00730282
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 899,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-008086-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматизоване робоче місце, код ДК 021:2015-30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

    Ім'я:
    Марина Кузь
    E-mail: [email protected] Телефон: +0382765532 Веб сайт:
    http://khm.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04060772
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 16:02

    Прийом пропозицій
    31 лип. 16:02 – 10 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    338 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-29-009112-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Системні блоки

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 15:56

    Прийом пропозицій
    29 лип. 15:56 – 6 серп. 00:01
    Очікувана вартість

    4 153 911,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-011937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) «Апаратно-програмний комплекс на базі персонального комп’ютера» (30214000-2)

    Ім'я:
    Іван Антощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342790196 Веб сайт:
    https://if.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 17:49

    Прийом пропозицій
    28 лип. 17:49 – 11 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    78 873,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-27-009447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автоматизоване робоче місце Elpix на 2-х операторів 4*32" з відеомодулем Elpix 2*55"

    Ім'я:
    Олександр Тимчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262340 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 16:08

    Прийом пропозицій
    31 лип. 12:00 – 5 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    670 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-24-007470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) «Апаратно-програмний комплекс на базі персонального комп’ютера» (30214000-2)

    Ім'я:
    Іван Антощук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380342790196 Веб сайт:
    https://if.npu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108798
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 14:33

    Прийом пропозицій
    24 лип. 14:33 – 2 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    1 971 833,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-010488-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Програмно-апаратні комплекси

    Ім'я:
    Наталія Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
    40108646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 16:17

    Прийом пропозицій
    23 лип. 16:17 – 31 лип. 00:01
    Очікувана вартість

    460 991,70 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-001969-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Робоча станція, за кодом ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

    Ім'я:
    Бондарець Андрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0564091716 ЄДРПОУ:
    37664469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 10:19

    Прийом пропозицій
    21 лип. 10:19 – 29 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    276 666,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-004377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Робоча станція, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 30214000-2 – Робочі станції

    Ім'я:
    Олена Барановська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577021076 Веб сайт:
    https://www.hneu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 13:54

    Прийом пропозицій
    17 лип. 13:54 – 25 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    517 833,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-15-009354-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 „30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)” (Робоча станція)

    Ім'я:
    Володимир Усатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536758439 ЄДРПОУ:
    05385631
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 16:09

    Прийом пропозицій
    15 лип. 16:09 – 24 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    105 833,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 52 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro