Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30213300-8»

  • ID: UA-2026-09-01-010668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Моноблок

    Ім'я:
    Вадим Кривобок
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
    08803690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 17:01

    Прийом пропозицій
    5 вер. 10:00 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    913 560,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 12 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-009929-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Персональні комп'ютери в комплекті, код ДК 021:2015-30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

    Ім'я:
    Ірина Свірщ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382795985 Веб сайт:
    http://khm.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04060772
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:35 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    366 666,67 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-25-009904-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Машини для обробки даних (апаратна частина) (Комп'ютер)

    Ім'я:
    Анна Юрченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632560763 ЄДРПОУ:
    32348248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:23 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    255 937,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-25-009255-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Персональний комп’ютер (системний блок) (код за ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

    Ім'я:
    Хмара Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633432259 ЄДРПОУ:
    32348248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:02

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:02 – 2 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    58 693,33 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-21-011073-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Персональний комп’ютер (системний блок) (код за ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

    Ім'я:
    Хмара Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633432259 ЄДРПОУ:
    32348248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:49

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:49 – 29 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    39 128,88 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-010792-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Ноутбук

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:38

    Прийом пропозицій
    27 серп. 11:30 – 1 вер. 16:30
    Очікувана вартість

    180 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-21-004798-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ноутбуки (код за ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

    Ім'я:
    Хмара Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380633432259 ЄДРПОУ:
    32348248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:46

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:46 – 29 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    79 080,83 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-20-006066-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматизоване робоче місце

    Ім'я:
    Олександр Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984545653 ЄДРПОУ:
    38299914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 12:56

    Прийом пропозицій
    20 серп. 12:56 – 28 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    553 173,33 грн

    без ПДВ
    Призупинено

  • ID: UA-2026-08-20-005866-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Системний блок Intel i3

    Ім'я:
    Микола ЮЛЕНКОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372524575 ЄДРПОУ:
    05481470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-003195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Неттоп

    Ім'я:
    Гордієнко Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505703552 ЄДРПОУ:
    04397508
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 11:00

    Прийом пропозицій
    20 серп. 11:00 – 28 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-20-002985-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютер Vinga Advahced D9817

    Ім'я:
    Ельміра Мінєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681431741 Веб сайт:
    https://kater.crl.net.ua/
    ЄДРПОУ:
    02005332
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-006052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Персональні комп'ютери Код ДК 021:2015:30210000-4 "Машини для обробки даних (апаратна частина)"

    Ім'я:
    Владислав Гончарук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434422834, +380434422834 Веб сайт:
    http://www.treasury.gov.ua/reg/control/vin/uk/index
    ЄДРПОУ:
    37337796
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 999,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-005239-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Моноблок ARTLINE Business G46 (G46v24) (або еквівалент)

    Ім'я:
    Тарасова Тетяна Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:
    +380462652550
    ЄДРПОУ:
    38590042
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 12:23

    Прийом пропозицій
    18 серп. 12:23 – 26 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    266 416,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-18-002216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Персональний комп’ютер в комплекті, код за національним класифікатором України ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)», детальний код ДК 021:2015-30213300-8 «Настільні комп’ютери»).

    Ім'я:
    Альона Чупрун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963896933 Веб сайт:
    https://kr-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04055251
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 10:30

    Прийом пропозицій
    18 серп. 10:30 – 26 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-007423-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Моноблок

    Ім'я:
    Анна Голобородова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508085905 ЄДРПОУ:
    45000262
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    66 597,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-007920-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ПЕОМ у комплекті

    Ім'я:
    Богдан Гураль
    E-mail: [email protected] Телефон: 380639254114 ЄДРПОУ:
    25575753
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 14:29

    Прийом пропозицій
    19 серп. 10:00 – 24 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    354 120,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-13-007779-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Моноблоки, код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

    Ім'я:
    Ольга Лесюн
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
    38902896
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-005520-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютери персональні настільні та портативні

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 12:36

    Прийом пропозицій
    13 серп. 12:36 – 24 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 974 370,83 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-000253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    настільні комп’ютери, портативні комп’ютери

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 08:21

    Прийом пропозицій
    13 серп. 08:21 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 219 247,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-11-012537-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля Моноблоків ArtLine

    Ім'я:
    Гаврилюк Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955879427 ЄДРПОУ:
    05417163
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 18:00

    Прийом пропозицій
    11 серп. 18:00 – 26 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    403 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 152 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro