Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30213200-7»

  • ID: UA-2026-09-01-009536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Планшет Oukitel RT9 10.1" HD/6GB/256GB/T606/11000mAh/16+16Mп/IP69K/LTE Orange

    Ім'я:
    Володимир Саблін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380638646674 ЄДРПОУ:
    08414149
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:10

    Прийом пропозицій
    7 вер. 16:05 – 10 вер. 16:05
    Очікувана вартість

    180 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 1 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    30213200-7 – Планшетні комп’ютери”

    Ім'я:
    Владислав Якименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681934454 ЄДРПОУ:
    26622064
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:52

    Прийом пропозицій
    29 серп. 14:50 – 3 вер. 14:50
    Очікувана вартість

    200 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 42 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-007110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Планшет

    Ім'я:
    Шматко Анатолій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671908617 ЄДРПОУ:
    03494327
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 997,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Планшет Teclast Art Pad Pro.

    Ім'я:
    Чванкіна Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380673856214 ЄДРПОУ:
    44059383
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 399,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000904-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інтерактивна панель 65 дюймів , з апаратною частиною , для Гірського ліцею .

    Ім'я:
    Ольга Пасічник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965267841 Веб сайт:
    http://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44070248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Машини для обробки даних

    Ім'я:
    Анатолій Пірникоза
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432508473 Веб сайт:
    http://vinemd.org.ua
    ЄДРПОУ:
    36364624
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 14:51

    Прийом пропозицій
    20 серп. 14:51 – 28 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    1 432 500,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-011509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Планшетні комп’ютери

    Ім'я:
    Ольга Усенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664585102 ЄДРПОУ:
    08349877
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 16:20

    Прийом пропозицій
    19 серп. 16:20 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    170 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-19-010665-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    планшет

    Ім'я:
    Сергій Болотов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500667316 ЄДРПОУ:
    26643698
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 15:50

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:48 – 28 серп. 15:48
    Очікувана вартість

    35 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-011128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Планшетні комп’ютери (30213200-7 — Планшетні комп’ютери за ДК 021:2015)

    Ім'я:
    Овчаренко Яна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969034348 ЄДРПОУ:
    45957954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 16:38

    Прийом пропозицій
    17 серп. 16:38 – 26 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    350 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-16-000128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Планшет Xiaomi Pad 7 12/256GB

    Ім'я:
    Пальчиковський Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380684492720 ЄДРПОУ:
    08803661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 серп. 11:48

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:00 – 25 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    83 500,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-16-000112-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Планшет Lenovo Yoga Tab 12/256GB (ZAG60223UA)

    Ім'я:
    Пальчиковський Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380684492720 ЄДРПОУ:
    08803661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 серп. 11:19

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:00 – 25 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    299 988,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-16-000096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Планшет Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 12/256GB

    Ім'я:
    Пальчиковський Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380684492720 ЄДРПОУ:
    08803661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 серп. 10:43

    Прийом пропозицій
    20 серп. 09:00 – 25 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    49 320,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-15-000284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Планшет Samsung Galaxy Tab S10 Lite Wi-Fi 6/128GB Gray (SM-X400NZAREUC)

    Ім'я:
    Юрій Колеснік
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967350995 ЄДРПОУ:
    14323385
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 11:35

    Прийом пропозицій
    20 серп. 12:00 – 25 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    164 990,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-010002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ноутбук Microsoft Surface 4 123 Model 1958

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 650,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012922-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Планшет Samsung Galaxy X306 Tab Active 5 5G 6/128GB Black

    Ім'я:
    Шинкаренко Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 0668352512 ЄДРПОУ:
    26631904
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012644-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Планшет

    Ім'я:
    Сергій Болотов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380500667316 ЄДРПОУ:
    26643698
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 18:13

    Прийом пропозицій
    19 серп. 18:11 – 22 серп. 18:11
    Очікувана вартість

    35 000,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-11-010778-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Планшетні комп’ютери (планшети) - 30213200-7

    Ім'я:
    Віктор Шітив
    E-mail: [email protected] Телефон: +672734537 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    11 серп. 16:04 – 20 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    255 280,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-003261-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Планшети з чохлом та захисним склом за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)» (ДК 021:2015: 30213200-7 «Планшетні комп'ютери»)

    ЄДРПОУ:
    44849762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-008950-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Планшет Lenovo Idea Tab 8/128 WiFi Luna Grey + Pen

    Ім'я:
    Ліщинський Олег Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:
    +380385720129
    ЄДРПОУ:
    04404548
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-000133-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина)

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 08:10

    Прийом пропозицій
    5 серп. 08:10 – 13 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    17 499,75 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 115 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro