Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30213100-6»
-
ID: UA-2026-09-03-008072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПотужний ПК на базі процесору Intel Core Ultra 7, ноутбук на базі процесору Core i5 13-го покоління
Оголошено3 вер. 14:01
Прийом пропозицій3 вер. 14:01 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПортативна приставка
Оголошено2 вер. 17:44
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбуки
Оголошено2 вер. 17:35
Прийом пропозицій14 вер. 00:00 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1613XPL)
Оголошено2 вер. 17:16
Прийом пропозицій14 вер. 00:00 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-011563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоутбук
Оголошено1 вер. 19:40
Прийом пропозицій1 вер. 19:40 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-011485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбук HP 15-fc0320ua (D16DVEA)
Оголошено1 вер. 19:08
Прийом пропозицій7 вер. 17:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено1 вер. 16:43
Прийом пропозицій1 вер. 16:43 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30213100-6 — Портативні комп'ютери (Ноутбук «Lenovo Legion» 5 15IRX10 Eclipse Black (або еквівалент) для потреб ЗСУ)
Оголошено31 серп. 21:08
Прийом пропозицій31 серп. 21:08 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоутбук для педагогічного працівника навчального кабінету хімії (лабораторії)
Оголошено31 серп. 16:52
Прийом пропозицій31 серп. 16:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоутбуки для педагогічних працівників навчальних кабінетів (хімії, фізики, математики, інформатики, географії) та лабораторій (хімії, фізики)
Оголошено31 серп. 16:21
Прийом пропозицій31 серп. 16:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратне забезпечення для облаштування навчальної лабораторії
Оголошено31 серп. 12:06
Прийом пропозицій31 серп. 12:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбук для обробки текстових та графічних файлів
Оголошено30 серп. 10:47
Прийом пропозицій3 вер. 10:00 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-29-000275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбук HP ProBook 4 G1a 16 [B39XSAT] або еквівалент
Оголошено29 серп. 12:11
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомп’ютер ARTLINE Gaming X43
Оголошено29 серп. 11:47
Прийом пропозицій3 вер. 10:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоутбук
Оголошено28 серп. 18:04
Прийом пропозицій28 серп. 18:04 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено28 серп. 16:51
Прийом пропозицій28 серп. 16:51 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбуки Dell Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_W11P) код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30210000 - 4 – Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено28 серп. 14:33
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбуки
Оголошено28 серп. 12:31
Прийом пропозицій3 вер. 10:00 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-005334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативні комп’ютери (ноутбуки), 2 лоти: лот 1 - ноутбуки загального призначення - 30213100-6; лот 2 - ноутбуки спеціального призначення - 30213100-6
Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено27 серп. 12:40
Прийом пропозицій27 серп. 12:40 – 14 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-21-005441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 –30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)(Ноутбук)
Оголошено21 серп. 12:09
Прийом пропозицій21 серп. 12:09 – 4 вер. 10:00