Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30211500-6»
-
ID: UA-2026-09-01-011202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроцесори
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено1 вер. 18:03
Прийом пропозицій1 вер. 18:03 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-006370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентральні процесори
Оголошено26 серп. 13:03
Прийом пропозицій26 серп. 13:03 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2025-12-09-016655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор, кулер)
Оголошено9 груд. 2025 15:33
Прийом пропозицій9 груд. 2025 15:33 – 17 груд. 2025 08:00 -
ID: UA-2026-08-19-007486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистемний блок Ryzen 5
Очікувана вартість21 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина), Центральний процесор
Оголошено17 серп. 14:27
Прийом пропозицій17 серп. 14:27 – 25 серп. 17:00Очікувана вартість47 636,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-009037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерсональний комп'ютер у зборі (системний блок, монітор, клавіатура, миша) Код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Очікувана вартість69 192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор INTEL Core i7 14700 (BX8071514700) або еквівалент)
Оголошено5 серп. 16:16
Прийом пропозицій5 серп. 16:16 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість18 993,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-002939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700) або еквівалент)
Очікувана вартість22 176,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоутбук, Персональний комп’ютер (системний блок) (ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина»).
Оголошено3 серп. 12:23
Прийом пропозицій3 серп. 12:23 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість913 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-010168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700) або еквівалент)
Оголошено15 лип. 16:45
Прийом пропозицій15 лип. 16:45 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість18 602,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-005004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроцесор, модуль пам'яті
Очікувана вартість18 153,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (системний блок) (30211500-6) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено8 лип. 17:43
Прийом пропозицій8 лип. 17:43 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-011717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (системний блок) (30211500-6) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено29 черв. 18:02
Прийом пропозицій29 черв. 18:02 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість51 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-011234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесори та кулери)
Очікувана вартість41 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-012563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроцесори
Оголошено18 черв. 16:40
Прийом пропозицій18 черв. 16:40 – 30 черв. 14:00Очікувана вартість766 075,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-004310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистемний блок
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість22 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистемний блок
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроцесори
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено12 черв. 10:52
Прийом пропозицій12 черв. 10:52 – 22 черв. 08:00Очікувана вартість185 548,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-011087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор AMD Ryzen 9 9950X або еквівалент)
Очікувана вартість24 402,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-006445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесори та кулери)
Оголошено2 черв. 13:06
Прийом пропозицій2 черв. 13:06 – 10 черв. 08:00Очікувана вартість44 033,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась