Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30211000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-011202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроцесори
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено1 вер. 18:03
Прийом пропозицій1 вер. 18:03 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2025-12-09-016655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор, кулер)
Оголошено9 груд. 2025 15:33
Прийом пропозицій9 груд. 2025 15:33 – 17 груд. 2025 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-006370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентральні процесори
Оголошено26 серп. 13:03
Прийом пропозицій26 серп. 13:03 – 3 вер. 09:00Очікувана вартість16 656,38 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНОУТБУКИ /ASUS ROG і ASUS TUF Gaming F16 16
Оголошено21 серп. 11:58
Прийом пропозицій21 серп. 11:58 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість476 516,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-007486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистемний блок Ryzen 5
Очікувана вартість21 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнтерактивна панель , для Гірського ліцею .
Очікувана вартість89 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРобоча станція
Оголошено18 серп. 17:19
Прийом пропозицій24 серп. 11:01 – 27 серп. 11:02Очікувана вартість205 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-007413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина), Центральний процесор
Оголошено17 серп. 14:27
Прийом пропозицій17 серп. 14:27 – 25 серп. 17:00Очікувана вартість47 636,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-009037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерсональний комп'ютер у зборі (системний блок, монітор, клавіатура, миша) Код - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Очікувана вартість69 192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор INTEL Core i7 14700 (BX8071514700) або еквівалент)
Оголошено5 серп. 16:16
Прийом пропозицій5 серп. 16:16 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість18 993,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-002939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700) або еквівалент)
Очікувана вартість22 176,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНоутбук, Персональний комп’ютер (системний блок) (ДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина»).
Оголошено3 серп. 12:23
Прийом пропозицій3 серп. 12:23 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість913 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-005090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНоутбук Dell Alienware 16 Aurora (AC 16250_RPLH-R_005)
Ім'я:Віталій ЛуговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503273388 Веб сайт: ЄДРПОУ:05399225Очікувана вартість49 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект розробника для задач штучного інтелекту, машинного зору, робототехніки та edge AI, код ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено20 лип. 14:53
Прийом пропозицій20 лип. 14:53 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість46 666,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-010168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Процесор INTEL Core™ i7 14700 (BX8071514700) або еквівалент)
Оголошено15 лип. 16:45
Прийом пропозицій15 лип. 16:45 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість18 602,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-005004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроцесор, модуль пам'яті
Очікувана вартість18 153,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-007775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистемні блоки у зборі
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість39 498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-011203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерні конфігурації (ДК 021:2015 (CPV) : 30211400-5 Комп’ютерні конфігурації)
Очікувана вартість46 957,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (системний блок) (30211500-6) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено8 лип. 17:43
Прийом пропозицій8 лип. 17:43 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість42 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-011717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСервер (системний блок) (30211500-6) код згідно ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено29 черв. 18:02
Прийом пропозицій29 черв. 18:02 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість51 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась