Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199760-5»
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-001090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (термоетикетка 40х25 (1000) Еко)
Очікувана вартість1 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-010445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля товарів за ДК 021:2015 30199760-5 Етикетки
Очікувана вартість200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість5 289,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиетикетка для внутрішнього ринку
Ім'я:Irina DanilkoE-mail: [email protected] Телефон: +380674600753, +380989566641 Веб сайт: ЄДРПОУ:14244013Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Ім'я:Деміч Світлана ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380662765608 Факс:+380535423477ЄДРПОУ:02214283Очікувана вартість3 445,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Термоетикетка,папір)
Оголошено30 черв. 16:40
Прийом пропозицій30 черв. 16:40 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість213 705,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-012860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання товару(згідно специфікації)
Очікувана вартість3 379,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-000297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоетикетка ЕКО 101*101,5 для сканера штрих кода, код ДК 021:2015 30199760-5 (Етикетки)
Очікувана вартість1 740,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи021-2015 (CPV) 30199760-5 - Етикетки
Очікувана вартість1 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-008419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоетикетка ЕКО 101*101,5 для сканера штрих кода, код ДК 021:2015 30199760-5
Очікувана вартість1 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-006361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоліпропіленова етикетка 30x30 (коло)
Ім'я:Підопригора Тетяна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979087470 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено29 трав. 14:14
Прийом пропозицій29 трав. 14:14 – 8 черв. 23:00Очікувана вартість501 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-009777-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне (Етикетки (30199760-5))
Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-013730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиофісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено20 трав. 17:09
Прийом пропозицій20 трав. 17:09 – 28 трав. 08:00Очікувана вартість232 441,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-11-009824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля30199760-5 Етикетки
Ім'я:073 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380967326585 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено11 трав. 15:10
Прийом пропозицій15 трав. 16:00 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 117 256,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено4 трав. 16:21
Прийом пропозицій4 трав. 16:21 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість591 435,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-010743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено9 квіт. 16:10
Прийом пропозицій9 квіт. 16:10 – 17 квіт. 08:00Очікувана вартість324 530,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-004429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВатман та термоетикетка
Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-07-000985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕтикетки та ріббони (ДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Ім'я:Федорович Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 Веб сайт: ЄДРПОУ:44496574Оголошено7 квіт. 09:24
Прийом пропозицій7 квіт. 09:24 – 15 квіт. 08:00Очікувана вартість43 710,00 грн
з ПДВЗавершена