Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199700-7»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-004973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалендар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Сонях", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Пшениця", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Озеро", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Дерево", Календар квартальний на 3 пружини, розмір 360х685 "Бузок"
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалендарі, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 359,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластикова картка (візитка)
Очікувана вартість1 830,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30199791-1 Настінні щоденники (планер на стіл)
Очікувана вартість405,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Закладка для книг, календар квартальний 2026-2027 р. вересень по вересень)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (Фломастери, клей ПВА, календар, папір гофровий, фарба ) ( Код ДК 021: 2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість484,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонверти з брендуванням
Ім'я:Мальчик Тарас ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445290101,380673226553 ЄДРПОУ:01565129Очікувана вартість4 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (термоетикетка 40х25 (1000) Еко)
Очікувана вартість1 275,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 – «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 12:21
Прийом пропозицій21 серп. 12:21 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 623,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-002381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Календар квартальний для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено21 серп. 10:34
Прийом пропозицій21 серп. 10:34 – 31 серп. 08:00Очікувана вартість48 933,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-007132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне утсткування та приладдя різне
Очікувана вартість2 108,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодяка
Ім'я:Тимофієва Світлана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671138420 ЄДРПОУ:38461879Очікувана вартість61 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне - за кодом ДК 021:2015 – 30190000-7 (Папір офісний формату А4, папір офісний формату А3 та приладдя канцелярське)
Оголошено17 серп. 15:00
Прийом пропозицій17 серп. 15:00 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість4 364 712,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-008440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізитні картки
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІдентифікатор горизонтальний прозорий для бейджів (перепусток) 90*55 мм з кліп-шпилькою, ідентифікатор горизонтальний прозорий для бейджів (перепусток) 100*80 мм зі шнурком та затискачем
Оголошено14 серп. 11:17
Прийом пропозицій20 серп. 08:00 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість15 815,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-000234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДруковані канцелярські вироби,
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-12-003448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВізитна картка
Очікувана вартість4 312,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась