Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199600-6»

  • ID: UA-2026-08-31-006220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Анна Миколаївна Мицак
    E-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    746 362,77 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 5 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000376-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 242,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-000603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Ніж канцелярський 18мм, ручка масляна, папір А4, індекси пластикові, діркопробивач металевий 20 аркушів, скоби №10, біндер, олівець графітовий, ручка гелева 0,5 мм )

    Ім'я:
    Тетяна Нечай
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951593631 ЄДРПОУ:
    37490818
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 995,46 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-012461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Анна Миколаївна Мицак
    E-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 17:37

    Прийом пропозицій
    11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    746 362,77 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-11-010025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Тетяна ТРОФИМЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442308831 ЄДРПОУ:
    04013583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:47

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30
    Очікувана вартість

    332 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-010929-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Наталія Кільбурт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934784927 Веб сайт:
    https://dpa.mod.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44725823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:29

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:29 – 17 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    185 628,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-004831-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Олена Корнєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380730623151 ЄДРПОУ:
    43960703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 283,99 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-003191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Дяденко Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 ЄДРПОУ:
    38728507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 11:37

    Прийом пропозицій
    31 лип. 11:37 – 17 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    247 577,75 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-29-005264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Юлія Шамонтьєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487378563 ЄДРПОУ:
    44018279
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 12:51

    Прийом пропозицій
    29 лип. 12:51 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    142 014,03 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-010761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Юліана МАЦЮК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658122 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 16:41

    Прийом пропозицій
    21 лип. 16:41 – 29 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 045 549,05 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-001950-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя). РПЗ - 9.43.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 10:18

    Прийом пропозицій
    21 лип. 10:18 – 30 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    1 765 217,37 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-08-010339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Вілюра Оксана Юхимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662473 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 16:28

    Прийом пропозицій
    8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    1 747 685,69 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-08-007509-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари в асортименті; 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Росоха Тетяна Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459472202 Факс:
    +380459460413
    ЄДРПОУ:
    26146617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 316,55 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-010759-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Хаблак Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664048872 ЄДРПОУ:
    05534195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 17:38

    Прийом пропозицій
    7 лип. 17:38 – 20 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    154 199,02 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-011779-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Білець Іванна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969941456 ЄДРПОУ:
    45612991
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 514,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-006913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    канцтовари

    Ім'я:
    Тетяна Шпак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380892501197 ЄДРПОУ:
    26027019
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 420,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-001932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Гордієнко Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505703552 Веб сайт:
    http://km-sov.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04397508
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 10:01

    Прийом пропозицій
    19 черв. 10:01 – 27 черв. 11:00
    Очікувана вартість

    264 806,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-12-007783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-317_30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари в асортименті)

    Ім'я:
    Альона ЛАПЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676753752 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 14:00

    Прийом пропозицій
    12 черв. 14:00 – 29 черв. 15:00
    Очікувана вартість

    349 717,76 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-013805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Тетяна Мананкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
    32835966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 18:58

    Прийом пропозицій
    11 черв. 18:58 – 19 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    125 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-08-012060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Коломієць Наталія Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989504225 ЄДРПОУ:
    40448176
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 526,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 41 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro