Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199500-5»
-
ID: UA-2026-08-31-013149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Оголошено31 серп. 20:59
Прийом пропозицій31 серп. 20:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість20 242,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30199500-5 «Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя» придбання Бокс архівний Бюромакс А4 150мм, синій – 70 шт.
Ім'я:Шкеліберда Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0472639977 ЄДРПОУ:38715482Очікувана вартість2 868,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір офісний А4, Ekon 80, клас В, 500л, папка-конверт А4 прозора на кнопці Офіс Центр зелена 180мкм, оснащення для штампу Trodat 4912N 47х18 мм (Код ДК 021:2015 -30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість13 139,42 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 813,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапка на 2 кільця, Папка на 4 кільця, Папір ксероксний А-4, Скріпки 28мм 100шт, Сегрегатор 70/75 мм, Ручка масляна червона, Ручка масляна чорна, Ручка масляна синя,Дирокіл пласт., Скоби24/6 1000шт, Маркер жовт., Клей стрічка канцелярська18*20,Клей стрічка прозора 48*200*0,4, Коректор ручка,
Степлер металевий, Клей олівець, Папір для нотатків 85*85 400арк., Папір кольоровий голубий, Папір кольоровий рожевий, Папір кольор. світло-зелений, ; 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість17 295,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (органайзер металевий (код ДК 021:2015 30193200-0 - Настільні лотки та органайзери); скріпки (код ДК 021:2015 - 30197220-4 - Канцелярські скріпки); дирокол (код ДК 021:2015 - 30197330-8 - Діроколи); папка сегрегатор (код ДК
021:2015 – 30199500-5 – Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя); біндери (код ДК 021 2015 – 30193800-6 – затискачі для папірців-нотаток); лінійка (код ДК 021 2015 – 30192000-1 – офісне приладдя); скоба (код ДК 021:2015 - 30197110-0 – Скоби); степлер (код ДК 021 2015 – 30197320-5 – степлери); гумка (код ДК 021 2015 – 30192100-2 – гумки); підтісалка для олівців (код ДК 021 2015 – 30192133-2 – точила для олівців); коректор-ручка (код ДК 021 2015 – 30192930-9 – Ручки-коректори); ручка гельова, червона; ручка масляна (код ДК 021 2015 – 30192121-5 – кулькові ручки); олівець (код ДК 021 2015 – 30192130-1 – олівці); маркер (код ДК 021 2015 – 30192125-3 – маркери))» Очікувана вартість2 412,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне - за кодом ДК 021:2015 – 30190000-7 (Папір офісний формату А4, папір офісний формату А3 та приладдя канцелярське)
Оголошено17 серп. 15:00
Прийом пропозицій17 серп. 15:00 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість4 364 712,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-001074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість37 973,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено6 серп. 09:59
Прийом пропозицій6 серп. 09:59 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 лип. 11:37
Прийом пропозицій31 лип. 11:37 – 17 серп. 14:00Очікувана вартість247 577,75 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено29 лип. 18:12
Прийом пропозицій29 лип. 18:12 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 990,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-006485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (ДК 021:2015: 30190000 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість7 034,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-004206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість2 640,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари за ДК 021:2015 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-002076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (біндери (код ДК 021 2015 – 30193800-6 – затискачі для папірців-нотаток); конверти (код ДК 021 2015 – 30199230-1 – конверти); ручка (код ДК 021 2015 – 30192121-5 – кулькові ручки); стержень (код ДК 021 2015 – 30192121-5 –
кулькові ручки); папка сегрегатор (код ДК 021:2015 – 30199500-5 – сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість1 183,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне(корзина д/паперу сітка, лоток вертикальний, клей-олівець, папка реєстратор А4)
Очікувана вартість20 814,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість66 224,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Очікувана вартість6 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro