Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199400-4»
-
ID: UA-2026-08-31-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапки, конверти та інше, шредер
Оголошено31 серп. 10:05
Прийом пропозицій31 серп. 10:05 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-010544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Очікувана вартість14 014,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість20 242,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари різні в асортименті
Очікувана вартість3 303,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіСамоклеючий папір в рулоні для друку штрих-кодових ідентифікаторів (термоетикетки)
Оголошено27 серп. 17:33
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 655 290,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-012230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне приладдя різне
Очікувана вартість3 809,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні матеріали (видатки з благоустрою населених пунктів) (ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість5 589,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Шамрай Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:+380433822678ЄДРПОУ:00691903Очікувана вартість3 725,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір офісний, канцелярське приладдя
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Оголошено24 серп. 11:10
Прийом пропозицій24 серп. 11:10 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість1 345 506,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-007307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари різні
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість2 304,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено17 серп. 14:08
Прийом пропозицій17 серп. 14:08 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість14 014,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-000370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапки, конверти та інше, шредер
Оголошено10 серп. 09:05
Прийом пропозицій10 серп. 09:05 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість507 874,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-001211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Папір, ручки, файли,ножиці,тощо )
Очікувана вартість3 326,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено29 лип. 12:51
Прийом пропозицій29 лип. 12:51 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 014,03 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-009886-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне приладдя різне
Очікувана вартість1 670,49 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено22 лип. 16:33
Прийом пропозицій22 лип. 16:33 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість41 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя). РПЗ - 9.43.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено21 лип. 10:18
Прийом пропозицій21 лип. 10:18 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість1 765 217,37 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-002847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Оголошено20 лип. 11:23
Прийом пропозицій20 лип. 11:23 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-006074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкотч
Очікувана вартість375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка клейка пакувальна прозора
Очікувана вартість1 360,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro