Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199310-6»

  • ID: UA-2026-07-24-004610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Папір для друкування й канцелярський

    Ім'я:
    Бондаренко Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671587700 ЄДРПОУ:
    30950099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 12:13

    Прийом пропозицій
    24 лип. 12:13 – 1 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    115 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-18-007621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір СПФ 45-210-12" Eco Е-1700 арк. (за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник України 30190000-7 – офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Лисенко Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976915829 ЄДРПОУ:
    30281192
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 984,00 грн

    з ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-05-01-001316-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перфорований папір

    Ім'я:
    Олександра Панкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966115035 ЄДРПОУ:
    22432875
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 120,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-23-008780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Наталія Хороленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977199728 Веб сайт:
    http://vykonkom-tsmkr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052560
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 14:03

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 14:03 – 1 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    27 468,61 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-13-001033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стрічка діаграмна 50х20 (12) зовнішня біла

    Ім'я:
    Тетяна Сопєлкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993597449 ЄДРПОУ:
    37463503
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-12-001995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручка масляна Linc AXO синя 1,0 мм 412082. Папка на гумках А4 PP 500мкн чорна Norma 5060-09N. Папка-конверт на кнопці А4 глянцева салатова BUROMAX BM3926-15. Папка-конверт на кнопці А4 глянцева синя BUROMAX BM3926-02. Папка на гумках JOBMAX А4 зелена BUROMAX BM3911-04. Файл A4 40 мкм Офіс Центр … 100 шт преміум ОС-6601. ПАПІР ОФІСНИЙ A4 BMO 80 Bright-white Multipurpose Office Paper. Ручка масл. Hiper Max Writer Evolution HO-335-ES 2500м 0,7 мм чорна (ДК 021:2015 –30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Галина Карпюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972650125 ЄДРПОУ:
    41556703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 988,93 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-05-010790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцтовари (папір А4 офісний білий, папір перфорований 55-210-12 Super Lux)

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт:
    http://www.zhrkrog.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 бер. 15:10

    Прийом пропозицій
    5 бер. 15:10 – 13 бер. 01:00
    Очікувана вартість

    146 750,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-24-009607-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцтовари (папір А4 офісний білий, папір перфорований 55-210-12 Super Lux)

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт:
    http://www.zhrkrog.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лют. 14:37

    Прийом пропозицій
    24 лют. 14:37 – 4 бер. 01:00
    Очікувана вартість

    138 350,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-02-16-011201-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцтовари (папір А4 офісний білий, папір перфорований 55-210-12 Super Lux)

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт:
    http://www.zhrkrog.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лют. 15:23

    Прийом пропозицій
    16 лют. 15:23 – 24 лют. 01:00
    Очікувана вартість

    132 870,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-01-22-003665-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код 30190000-7 (ДК 021:2015) Офісне устаткування та приладдя різне (Папір для друку різний)

    Ім'я:
    Власюк Олена Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674596502 ЄДРПОУ:
    34811465
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 січ. 10:42

    Прийом пропозицій
    22 січ. 10:42 – 30 січ. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    664 450,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-22-016317-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне приладдя різне, папір, картон, клеї канцелярські, конверти

    Ім'я:
    Юрій Курінний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 груд. 2025 15:25

    Прийом пропозицій
    22 груд. 2025 15:25 – 30 груд. 2025 15:20
    Очікувана вартість

    1 619 203,73 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-15-010830-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір А4 Magistr Pro 500аркушів, папір перфорований, 420 мм, 45 г.м.кв. Econom, 1700 арк.

    Ім'я:
    Ірина Самброс
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952532004 ЄДРПОУ:
    13762094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 208,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-15-010424-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір А4 Magistr Pro 500аркушів, папір перфорований, 420 мм, 45 г.м.кв. Econom, 1700 арк.

    Ім'я:
    Ірина Самброс
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952532004 ЄДРПОУ:
    13762094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 340,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-12-002705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне, код ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Муха Валентина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:
    +380362635165
    ЄДРПОУ:
    13974620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 232,88 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-28-000182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стрічка клейка пакувальна 48мм 100, 40мКм прозора. Стрічка клейка Buromax канцелярська 24мм*30м 7176-01 24х30, прозор. Клей олівець 15гр Amos PVP. СКОБИ 24/6 JOBMAX BM. 4402 нікель. Скріпки 28мм 100шт. круглі 5005 Buromax нікель. Блок паперу зебра кл. 90х90х40мм ВМ.2264. Біндер 25мм чорний Buromax … BM.5304 12шт. КОРЕКТОР з пензликом 20мл Delta by Axent D7016 спирт.основа. Маркер текстовий 1-5мм 210 Scholz жовтий. Леза для ножа 18мм 10шт. 4691 Buromax. Точилка з контейнером Kite прямокутна AR AR24-116. РУЧКА КУЛ. Top Tek Fusion 10км UX-10 000, синя. Олівець чорнографітний Kite з кристалом чорн корп Butterfly туба K24-059-2. Коректор стрічка Axent 7006 5м. . Ручка масл. Hiper Max Writer Evolution HO-335-ES 2500м 0,7 мм синя. Маркер перманентний SCHNEIDER MAXX 160 1-3 мм, чорний. Календар настільний перекидний 2026 рік Buromax 88х133 мм BM.2104. Календар настільний 2026 рік Buromax Romantic 210х100 мм BM.2102. Файл A4 40 мкм Офіс Центр 100 шт преміум ОС-6601,. ПАПІР ОФІСНИЙ A4 MAESTRO EXPERT. Клей конторський полімерний з супер ковпачком 200мл BM.4823 Buromax (ДК 021:2015 –30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Галина Карпюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972650125 ЄДРПОУ:
    41556703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 547,64 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-26-018313-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне приладдя різне, папір, картон, клеї канцелярські, конверти

    Ім'я:
    Юрій Курінний
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 лист. 2025 17:42

    Прийом пропозицій
    26 лист. 2025 17:42 – 4 груд. 2025 17:23
    Очікувана вартість

    1 488 039,84 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2025-10-16-016992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір СПФ 45-210-12" Eco Е-1700 арк. (за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник України 30190000-7 – офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Лисенко Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976915829 ЄДРПОУ:
    30281192
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 056,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-09-30-001128-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гумка біло-сіра Sun pearl 6541/40 KOH-I-NOOR. МАРКЕР текстовий PASTEL BM.8905-06 бірюзовий. Ручка кул. Direct синя AB1002-02-A. Ручка масляна синя SHINE AB1063 AXENT. Точилка з контейнером Kite кругла TF TF25-117. Ручка кулькова Unimax Butterglide синя UX-122-02. Календар настінний квартальний … 2026 рік Buromax 3 пружини природа BM.2105.8. Календар настінний квартальний 2026 рік Buromax 3 пружини пейзаж BM.2105.3. Папір офісний A4 JK COPIER клас С 500 листів (ДК 021:2015 –30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Галина Карпюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972650125 ЄДРПОУ:
    41556703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 656,32 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-09-15-001846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    канцелярські товари (папір А4, файли)

    Ім'я:
    Наталія Величко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971880950 ЄДРПОУ:
    04375286
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 973,62 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-09-03-001273-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір крейдований А4 300 г/м2 Соїог Сору по штучно

    Ім'я:
    Зоя Кузьмук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964977258 Веб сайт:
    http://www.osvitasl.km.ua/
    ЄДРПОУ:
    04591452
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67,68 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 30 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro