Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30199110-4»
-
ID: UA-2026-08-25-013868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПапір офісний Universal Office А4, 500 аркушів
Оголошено25 серп. 21:00
Прийом пропозицій29 серп. 00:00 – 2 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-24-003787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір
Ім'я:Стародубцева Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967360087 ЄДРПОУ:45981348Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість7 251,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне( Авансовий звіт, Гумка овальна 49*23*9мм,Папір ксероксний , Ручка звичайна масляна чорна , Файли ф.А4 глянц 30мкр., Файл ф.А4 прозорі 40+мкр.б/лог, Фоторамка А4 Світлий Беж для відділу освіти Бродівської міської ради )
Очікувана вартість27 048,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено6 серп. 09:59
Прийом пропозицій6 серп. 09:59 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-011326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість16 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Ім'я:Вуколова Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір для друкування й канцелярський
Оголошено24 лип. 12:13
Прийом пропозицій24 лип. 12:13 – 1 серп. 18:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-002657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупівля папір ксероксний
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-001964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання канцелярських товарів (Папір ксероксний Maestro Standart А4, папка картон, швидкозшивач картон, файл А4 40 мкм (100 шт) вишиванка)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-05-000449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПапір офісний Universal Office А4, 500 аркушів
Оголошено5 лип. 23:55
Прийом пропозицій9 лип. 00:00 – 12 лип. 10:00Очікувана вартість1 550,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-04-000524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПапір офісний Universal Office А4, 500 аркушів
Оголошено4 лип. 23:00
Прийом пропозицій9 лип. 00:00 – 11 лип. 10:00Очікувана вартість137 881,90 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-010733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські вироби
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено30 черв. 15:26
Прийом пропозицій30 черв. 15:26 – 8 лип. 22:00Очікувана вартість252 739,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-006626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір
Ім'я:Стародубцева Оксана ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380967360087 ЄДРПОУ:45981348Очікувана вартість3 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-010670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість1 686,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Ім'я:Усатенко Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість2 094,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість787,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка подарункова,фотопапір,скрепка,клей олівець
Очікувана вартість430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-002336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання канцелярських товарів (Папір ксероксний Maestro Standart А4, папка картон, швидкозшивач картон, файл А4 40 мкм (100 шт) вишиванка)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-012533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКопіювальний папір
Ім'я:Усатенко Наталія ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro