Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197644-2»
-
ID: UA-2026-08-28-000404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір офісний А4 "Crystal Pro 80" C (500арк)(5)(240)
Очікувана вартість5 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30190000-7– Офісне устаткування та приладдя різне (папір газетний)
Оголошено21 серп. 11:25
Прийом пропозицій21 серп. 11:25 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 705,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-002182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-3
Очікувана вартість387,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Очікувана вартість2 193,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30197644-2 Папір для ксерографії та інша канцелярія
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-003246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Очікувана вартість2 840,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-006588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір для ксероксу
Очікувана вартість1 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-008454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість56 849,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-003187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипапір ксероксний
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-004201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір офісний А4 500л
Очікувана вартість512,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-002505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір ксероксний А4
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-002063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПааір кольоровий
Очікувана вартість170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-000641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір ксероксний
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-007351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7– Офісне устаткування та приладдя різне (папір офсетний)
Очікувана вартість66 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір для ксерографії формату А-4
Оголошено24 бер. 11:50
Прийом пропозицій24 бер. 11:50 – 1 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 125 053,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-19-013492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30190000-7– Офісне устаткування та приладдя різне (папір офсетний)
Оголошено19 бер. 16:39
Прийом пропозицій19 бер. 16:39 – 27 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-13-003511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір ксероксний
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-008911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4
Очікувана вартість53 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-006901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4 (500 арк.)
Ім'я:Кучер Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380324939153 Факс:+380324946005ЄДРПОУ:33839804Очікувана вартість34 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-006405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (Папір офісний Maestro 500 арк.)
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro