Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197621-5»

  • ID: UA-2026-08-13-000674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Свідерська Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679763301 ЄДРПОУ:
    44768034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 09:07

    Прийом пропозицій
    13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    206 703,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 12 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004434-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцтовари різні в асортименті

    Ім'я:
    Оксана Безнюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686475171 ЄДРПОУ:
    44659819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 303,30 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-002492-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцтовари

    Ім'я:
    Олена Гондерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966747835 ЄДРПОУ:
    02143206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 789,37 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-003174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Харківська область)

    Ім'я:
    Стеблянко Андрій Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502586240 ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:07

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:07 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    55 275,30 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація
    Триває відміна торгів

  • ID: UA-2026-08-11-010025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Тетяна ТРОФИМЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442308831 ЄДРПОУ:
    04013583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:47

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30
    Очікувана вартість

    332 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-07-001503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Юлія Гринь
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989089682 ЄДРПОУ:
    33118095
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 349,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-005810-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари канцелярські

    Ім'я:
    Тамара Нетребенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676622880 ЄДРПОУ:
    45758294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 976,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-010761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Юліана МАЦЮК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658122 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 16:41

    Прийом пропозицій
    21 лип. 16:41 – 29 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    1 045 549,05 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-001350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Фломастери 18 кольорів ZB.2803 Zibi - ДК 021:2015 код 30192124-6 Фломастери, скетч маркери двосторонній AIHAO AH PM 514-60 набір 60 штук - ДК 021:2015 код 30192125-3 Маркери, папір Maestro Standard А3 80 г/м2 500 аркушів клас B … Словаччина A3.80. - ДК 021:2015 код 30197630-1 Папір для друку, папір для офісу А4 ZOOM 80/м2 500 аркушів - ДК 021:2015 код 30197630-1 Папір для друку, папір Color Copy А4 250 г/м2 125л Mondi A4.250 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, ватман А1 170 г/м A1.170.1 Україна - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, набір кольорового паперу Euromax А4, 80г/м2, NEON INTENSIVE, 10 кольорів, 50 листів BUROMAX - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, пружина пластикова d 12 мм, чорна, 100 шт. - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, пружина пластикова d 10 мм, біла, 100 шт. - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, пружина пластикова d 28мм, чорна, 50 шт. - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, картон 2-х сторонній - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, фотопапір глянсовий, А4, 180 г/м2, 100 аркушів - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, набір текстових маркерів 6 пастельних кольорів в блістері - ДК 021:2015 код 30192125-3 Маркери, спрей для маркерних дошок 250мл - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, комплект кольорових магнітів 6 шт. (круглі) Buromax BM.0030-62 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, блок паперу для фліпчартів 20 аркушів 64х90см Buromax BM.2296-00 - ДК 021:2015 код 30197621-5 Паперові блоки для фліпчартів, обкладинка для брошурування безбарвна пластик А4 Buromax BM.0540-00 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, підставка для ручок Axent кругла 80*80*100 мм металева 2110-A - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, лоток горизонтальний Koh-i-Noor 754141 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, короб для підвісних файлів металевий BM.6236-01 Buromax - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, різак сабельний довжина різу 46см макс. товщина різу 10 аркушів 80 г/м2 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Альона Гончарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983438351 ЄДРПОУ:
    42272715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 167,62 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-005337-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Блок паперу для фліпчартів 20 аркушів 64х90см Buromax BM.2296-00 - ДК 021:2015 код 30197621-5 Паперові блоки для фліпчартів, папір для офісу А4 ZOOM 80г/м2 500 аркушів - ДК 021:2015 код 30197630-1 Папір для друку, набір кольорового … паперу Euromax А4, 80г/м2, 5 кольорів, 20 аркушів, BUROMAX INTENSIVE BM.2721320E-99 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, набір білого крейдованого картону,10 аркушів А4 180 г/м2 Zibi ZB.1991 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, папір кольоровий голографічна А4 8 листів/8 кольорів ZiBi ZB.1917 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, папір кольоровий фольгована А4 Zibi ZB.1912 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, матеріал фетровий 10 аркушів А4 ZB.1914 Zibi - ДК 021:2015 30192700-8 Канцелярські товари, набір матеріалу EVA 5 аркушів 5 кольорів А4 ZB.1916 Zibi - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, картон кольоровий голографічний А4 Zibi ZB.1961 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, картон кольоровий фольгований А4 Zibi ZB.1960 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, картон рельєфний неоновий ZiBi А4 ZB.1970 - ДК 021:2015 код 30197600-2 Оброблені папір і картон, ватман А1 190г/м Україна A1.190.1 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, стікери 50x75 пастель 100 л Optima O25502 жовті - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, фломастери кольорові, 12 кольорів, на водній основі, Super - ДК 021:2015 код 30192124-6 Фломастери, набір із 6-и пензлів поні - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, скетч маркери двосторонній AIHAO AH PM 514-60 набір 60 штук - ДК 021:2015 код 30192125-3 Маркери, фломастери кольорові, 12 кольорів, на водній основі, Super Washable Marco - ДК 021:2015 код 30192124-6 Фломастери, маркер для білих дошок Schneider MAXX 290 - ДК 021:2015 код 30192125-3 Маркери, олівці кольорові Grip-Rite 12 кольорів трикутні 9100-12СВ Marco - ДК 021:2015 код 30192130-1 Олівці, ножиці офісні Buromax BM.4507 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, клей олівець 36г Economix - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, стрічка клейка канцелярська - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, повітряний пластилін ZiBi 70*6 м в шоубоксі BABY Line - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, папка пластикова А4 на 2 кільця Economix - ДК 021:2015 30197210-1 Теки-реєстратори, файл А4 Economix 40 мкм глянцева E31113 - ДК 021:2015 30192700-8 Канцелярські товари, папір для акварелі А3 10 аркушів, щільність 200 г/м2 ZB.1981 Zibi - ДК 021:2015 код ДК 021:2015 30192700-8 Канцелярські товари, полотно на картоні, дрібне зерно, бавовна, грунт акрил, 18х24 см, ROSA Studio GPA1831824 - ДК 021:2015 30192700-8 Канцелярські товари, біндери 41 мм (12 шт) Economix E41007 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, пластилін скульптурний 1 кг Economix MX6021 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, акрил 12 кольорів х 10мл, KIDS Line ZiBi ZB.6662 - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, пружина пластикова d-28, чорна - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, кліпборд А4, чорний - ДК 021:2015 код 30192700-8 Канцелярські товари, папка-реєстратор двост. 5см, зібрана, сіра - ДК 021:2015 30197210-1 Теки-реєстратори)

    Ім'я:
    Альона Гончарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983438351 ЄДРПОУ:
    42272715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 634,68 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-001693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Супруненко Наталя Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501952334 ЄДРПОУ:
    33407775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 954,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-008169-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    канцелярські товари

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 570,69 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-006312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Василь Приходько-Лещенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт:
    http://kiptivska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04413360
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 058,76 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-011779-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Білець Іванна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969941456 ЄДРПОУ:
    45612991
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 514,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-26-010699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Папір офісний, Ручка гелева College, Ручка кулькова, Фарба штемпельна, Коректор-ручка, Гумка комбінована, Маркер текстовий, Скоби для степлера №10, Олівець, Конверт С5, Конверт Е65, Голка, Блок паперу для нотаток 900 аркушів, Закладка неонова 5 … кольорів, Скріпки ECONOMIX, Лінійка пластикова)

    Ім'я:
    Крістіна Лільчицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380630363333 ЄДРПОУ:
    43559575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 174,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-007853-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (Дрібне канцелярське приладдя)

    Ім'я:
    Бухенко Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382765619 Веб сайт:
    https://www.pfu.gov.ua/km/
    ЄДРПОУ:
    21318350
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 14:09

    Прийом пропозицій
    17 черв. 14:09 – 27 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    279 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-17-002400-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір,ручки,степлер,скоби,коректори

    Ім'я:
    Комарницька Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:
    +380326636334
    Веб сайт:
    http://zabolotcivska-gromada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    04372537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 714,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-002695-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Юлія Гарькава
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534861688 Веб сайт:
    http://www.hp-rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04057646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-10-013836-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Калагірєва Галина Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380615335364 Факс:
    +380615338417
    ЄДРПОУ:
    25969699
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 357,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-10-007816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Черній Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500140201 ЄДРПОУ:
    45397074
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 874,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 37 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro