Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197620-8»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість20 242,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4, скоби №24/6, олівець графітний, блок паперу, коректор-ручка, коректор рідкий з пензликом, ручка кулькова синя, ручка масляна синя, ручка кулькова зелена, ручка гелева зелена, лінійка, скот двосторонній, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний
словник Очікувана вартість2 353,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари різні в асортименті
Очікувана вартість3 303,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Очікувана вартість4 789,37 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (папір, папір для нотаток, ручка масляна, олівець, ручка/коректор)
Очікувана вартість4 227,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Ім'я:Хохленкова Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0680948355 ЄДРПОУ:44005668Оголошено25 серп. 16:36
Прийом пропозицій25 серп. 16:36 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 105,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-009635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари : (стрічка клейна малярна 48мм х20м, папір з липнким шаром , папір кольоровий офіс центр 200 арк , блокнот для фліпчарту Офіс центр 20 акр ) для учасників молодіжних зустрічей " Літня дебатна школа " 26-27 серпня 2026 року у м. Луцьк
Очікувана вартість1 844,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість4 495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість4 495,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-19-003174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Харківська область)
Оголошено19 серп. 11:07
Прийом пропозицій19 серп. 11:07 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 275,30 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-08-19-000197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість465,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапка на 2 кільця, Папка на 4 кільця, Папір ксероксний А-4, Скріпки 28мм 100шт, Сегрегатор 70/75 мм, Ручка масляна червона, Ручка масляна чорна, Ручка масляна синя,Дирокіл пласт., Скоби24/6 1000шт, Маркер жовт., Клей стрічка канцелярська18*20,Клей стрічка прозора 48*200*0,4, Коректор ручка,
Степлер металевий, Клей олівець, Папір для нотатків 85*85 400арк., Папір кольоровий голубий, Папір кольоровий рожевий, Папір кольор. світло-зелений, ; 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість17 295,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне - за кодом ДК 021:2015 – 30190000-7 (Папір офісний формату А4, папір офісний формату А3 та приладдя канцелярське)
Оголошено17 серп. 15:00
Прийом пропозицій17 серп. 15:00 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість4 364 712,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-001503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для реалізації експериментального проєкту по забезпеченню надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість8 349,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено4 серп. 16:29
Прийом пропозицій4 серп. 16:29 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість185 628,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто