Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197610-5»
-
ID: UA-2026-08-26-010251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (Ножиці офісні 13см JOBMAX BM.4522 Buromax, лінійки металеві 20см 1018-20В 752871 Josef Otten, клей для термопістолетів /DSCN1026-2/1, клей ПВА "КіП" 200 г., картон кольоровий в асортименті, (штучний), папір кольоровий в асортименті
(штучний) для роботи гуртка " Оригамі" Станції юних техніків Південноукраїнської міської ради) Очікувана вартість7 337,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 457,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиручка, файли, скоби для степлера, коректор стрічковий, лоток канцелярський, антистеплер, картон для підшивки, стікери, гумка, клей олівець, стікери пластикові, бокс для скріпок, ручка чорна, ручка кілометр, підстругачка, олівці, механічні олівці
Очікувана вартість3 656,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипапір
Очікувана вартість6 342,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-001074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість37 973,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 330,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя різне
Очікувана вартість19 662,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Вінницька Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433122628 Факс:+380433122628ЄДРПОУ:23055972Очікувана вартість11 197,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір для друкування й канцелярський
Оголошено24 лип. 12:13
Прийом пропозицій24 лип. 12:13 – 1 серп. 18:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-008865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 457,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-006574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикартон
Очікувана вартість115,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-009382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 402,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (картон)
Очікувана вартість8 497,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-002296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари (ДК 021: 2015- 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Ім'я:Горак Марія МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380326131327 Факс:+380326124478ЄДРПОУ:04056210Оголошено15 черв. 11:23
Прийом пропозицій15 черв. 11:23 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість167 942,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-001441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВатман
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-004394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість8 201,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-006999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (картон)
Оголошено26 трав. 13:00
Прийом пропозицій26 трав. 13:00 – 3 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-012423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПластик паперово-шаруватий декоративний важкогорючий
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено22 трав. 18:30
Прийом пропозицій28 трав. 16:00 – 4 черв. 15:00Очікувана вартість3 198 376,13 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-010782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість7 422,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-010358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкоби; Картон білий; Скрепки; Біндери 32мм; Файли
Ім'я:Головатюк Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961248772 ЄДРПОУ:40492437Очікувана вартість338,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro