Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197321-2»
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське та офісне приладдя
Очікувана вартість20 103,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Ім'я:Хохленкова Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0680948355 ЄДРПОУ:44005668Оголошено25 серп. 16:36
Прийом пропозицій25 серп. 16:36 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 105,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-002600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір офісний, канцелярське приладдя
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Оголошено24 серп. 11:10
Прийом пропозицій24 серп. 11:10 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість1 345 506,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-005720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 – «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 12:21
Прийом пропозицій21 серп. 12:21 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 623,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-013051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, код 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» за ДК 021:2015
Ім'я:Герасимчук Микола ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380938335071 ЄДРПОУ:42688455Оголошено20 серп. 17:31
Прийом пропозицій20 серп. 17:31 – 28 серп. 18:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено20 серп. 15:49
Прийом пропозицій20 серп. 15:49 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість85 950,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-004223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиручка, файли, скоби для степлера, коректор стрічковий, лоток канцелярський, антистеплер, картон для підшивки, стікери, гумка, клей олівець, стікери пластикові, бокс для скріпок, ручка чорна, ручка кілометр, підстругачка, олівці, механічні олівці
Очікувана вартість3 656,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Канцтовари)
Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість110 874,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-007668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрібне канцелярське приладдя
Ім'я:Карпенко Валентина СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459472202 Факс:+380459460413ЄДРПОУ:26146617Очікувана вартість40 489,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя різне)
Очікувана вартість59 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Очікувана вартість3 178,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-008012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісний папір, канцелярське приладдя та товари
Очікувана вартість4 932,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей олівець ВМ4913 , папір ксероксний А4,Скоби №24/6, Степлер пластик білий , Файли ф.А4 Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість1 119,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено6 серп. 09:59
Прийом пропозицій6 серп. 09:59 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість3 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 лип. 11:37
Прийом пропозицій31 лип. 11:37 – 17 серп. 14:00Очікувана вартість247 577,75 грн
без ПДВКваліфікація