Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197221-1»
-
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-006906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4 Maestro Standart Plus 80 г/м 500 арк., кнопки-гвіздки пластикові, скріпка 28 мм 100 шт, бокс для скріпок, бокс металевий, файл А4
Очікувана вартість2 413,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкріпка 28 мм 100 шт, Коректор ручка 10 мл, Коректор стрічка 5 мм, файл А4, корзина для паперу, бокс для скріпок, бокс металевий, блок 400 арк «Класика», Біндер 19 мм, Біндер 32 мм
Очікувана вартість1 043,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість66 224,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-013142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Оголошено25 черв. 19:07
Прийом пропозицій25 черв. 19:07 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість306 789,56 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-006420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари та офісне приладдя
Ім'я:Черновол Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612390251 Факс:+380612390251ЄДРПОУ:25765784Очікувана вартість24 894,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 черв. 18:58
Прийом пропозицій11 черв. 18:58 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-011756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Душка Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено9 черв. 15:55
Прийом пропозицій9 черв. 15:55 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість312 280,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-008187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари, папір для друку
Очікувана вартість17 890,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено2 черв. 10:23
Прийом пропозицій2 черв. 10:23 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-002061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярське приладдя» код ДК 021-2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено1 черв. 10:37
Прийом пропозицій1 черв. 10:37 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість587 383,82 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-05-26-015241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Очікувана вартість25 137,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари та приладдя, ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість10 021,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-013576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість4 942,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-004812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено20 трав. 11:41
Прийом пропозицій20 трав. 11:41 – 28 трав. 00:05Очікувана вартість72 305,51 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-009145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено15 трав. 14:31
Прийом пропозицій15 трав. 14:31 – 25 трав. 10:00Очікувана вартість78 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-013259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиручка, файли, лінійка, коректор стрічковий, маркер кольоровий, текстовиділювач, картон для підшивки, скотч великий, стирачки, клей великий, стікери пластиковий, підставка для скріпок, підставка для ручок, нитки для підшивки, бокс для нотаток, підстругачка, олівці, механічні олівці
Очікувана вартість3 633,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-012339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено5 трав. 15:58
Прийом пропозицій5 трав. 15:58 – 13 трав. 14:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-22-011725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість5 284,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-004796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість10 664,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro