Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197200-8»

  • ID: UA-2026-08-31-013149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)

    Ім'я:
    Тетяна Бекреньова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487054883 ЄДРПОУ:
    34674154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:59

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:59 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    293 201,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Валерій Шепель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671500920 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:30

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    261 927,57 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Анна Миколаївна Мицак
    E-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    746 362,77 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 20 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005066-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Аблов Давид
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487123150 ЄДРПОУ:
    02010801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:19

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:19 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    585 345,40 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 4 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-13-000674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Свідерська Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679763301 ЄДРПОУ:
    44768034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 09:07

    Прийом пропозицій
    13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    206 703,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2023-11-14-007113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари, папір офісний, конверти

    Ім'я:
    Вікторія Шумська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503816405 ЄДРПОУ:
    40479560
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лист. 2023 12:27

    Прийом пропозицій
    14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00
    Очікувана вартість

    1 164 542,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-09-02-000189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    теки-реєстратори

    Ім'я:
    Яна Довбня
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996176704 ЄДРПОУ:
    46021482
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 265,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гумки,ручки,олівці,папір,скріпки,скотч

    Ім'я:
    Комарницька Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:
    +380326636334
    Веб сайт:
    http://zabolotcivska-gromada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    04372537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 628,24 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002776-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання офісного паперу, теки реєстратори

    Ім'я:
    Лариса Романенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380999123012 ЄДРПОУ:
    44273333
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 420,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари ( клей, канцелярська книга, лінійка, олівець, папір офісний, папки, ручки, скоби, текстмаркер, файли)

    Ім'я:
    Грузевич Олена Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974365196 ЄДРПОУ:
    42931865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 208,88 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК21:2015:30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне" (Ручка кулькова "Korvina" синя; Стержень кульковий EKONOMIX до неавтомат, ручок 143 мм, синій; Ручка гелева EKONOMIX PIRAMID 0,5 мм, синя; Ручка гелева EKONOMIX PIRAMID 0,5 мм, чорна; Файл А4глянцевий 40 мкм Fresh; Скріпки нікельовані … 28мм,100шт., круглі, BUROMAX; Скріпки 78мм (50 шт) прямі, з хвилею, 4740, NORMA; Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150, жовтий; Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150, зелений; Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150, помаранчевий; Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150, рожевий; Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150, синій;Олівець граф. НВ, з ластиком,133 NORMA)

    Ім'я:
    Сергій Володимирович Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:
    13962350
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 057,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-30-000376-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 242,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004434-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцтовари різні в асортименті

    Ім'я:
    Оксана Безнюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686475171 ЄДРПОУ:
    44659819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 303,30 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-004621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Тетяна Василівна Влах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт:
    https://liplyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 162,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 060,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-008113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Шамрай Людмила Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:
    +380433822678
    ЄДРПОУ:
    00691903
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 725,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гумка BM.1128 PASTEL прямокутна, 29х19,6х10 мм (48/2400) Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150 рожевий S1509 (10) Маркер текстовий BM.8907-07 SLIM тонкий фіолетовий 1-4 мм (12/144) Скріпки 28мм BM.5023 100шт трикутні нікельовані (10/500) Скоби №10 BM.4421 1000шт кольорові (1/10/1000) Коректор-ручка … 5мл BM.1058 металевий наконечник (12/576) Коректор 20мл з пензликом BM.1002 (10/240) Ручка "пиши-стирай" AG11123-11-A гелева Magic фіолетова (12) Ручка "пиши-стирай" ZB.2217-99 гелева 0,5мм CUTE KIDS Line (36) Ручка кулькова автоматична BM.8272 Tropical Touch 0,7мм масляні чорнила (36/1440) Гумка BM.1111 (1/42/2016) Ручка масляна DB2060-01 Delta , 0.7 мм, чорна AXENT (50) Стрічка клейка 45x50 BM.7012-00 прозора JOBMAX (6/72) Степлер №10 BM.4102-02 пластиковий (10арк) синій JOBMAX (12/300) Скоби №10 BM.4401 1000шт (1/10/1000) Олівець Axent 9001-А, НВ з гумкою, шестигранний асорті (100) Стрічка клейка 45x200 BM.7053-00 прозора 38мкм JOBMAX (6/36) Стрічка клейка 48x100 BM.7030-00 прозора 40мкм JOBMAX (6/72) Біндер 61мм BM.5300 (6) Скоби №10 BM.4411 1000шт Люкс (1/10/1000) Реєстратор А4 7см BM.3021-01 BEST чорний односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3021-05 BEST червоний односторонній (1/24/384) Ручка масляна E10197-01 ECONOMIX ICEBERG 0,7мм пише чорним (50) Реєстратор А4 7см BM.3017-10 ETALON PASTEL рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3017-38 ETALON PASTEL м'ятний односторонній (1/24/384) Скоби №24/6 BM.4412 1000шт Люкс (1/10/500) Ручка кулькова UX-152-02 POP 2x 0,7мм синя Unimax (12) Ручка кулькова автоматична BM.8202 (40/1600) Ручка гелева AG1118-02-A Rapid AXENT автоматична синя (12) Маркер текстовий BM.8905-39 PASTEL лавандовий (12/144) Реєстратор А4 7см BM.3021-02 BEST синій односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-11 LUX JOBMAX помаранчевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-10 LUX JOBMAX рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-07 LUX JOBMAX фіолетовий односторонній (1/24/384) Скріпки 28мм BM.5015 100шт круглі кольорові (10/500) Олівець BM.8520 НВ з гумкою асорті NEON (100/600) Олівець ZB.2315 НВ з гумкою PATRIOT (100) Стержень гелевий WIN Blue 0,6мм 130мм синій (30) Кліп-планшет А4 Axent 2515-07-A блакитний пластиковий (1/30) Олівець ZB.2300 НВ з гумкою Flowers (100/600) Реєстратор А4 7см BM.3021-04 BEST зелений односторонній (1/24/384)

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 637,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-006913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 -30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Тетяна Сокур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433250825 ЄДРПОУ:
    03188168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 364,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-006205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Ксенія Івлєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502619433 Веб сайт:
    http://bkeipr.com/
    ЄДРПОУ:
    33295449
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 347,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-002600-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Папір офісний, канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Строін Сергій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:
    +380512476850
    ЄДРПОУ:
    40109016
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 11:10

    Прийом пропозицій
    24 серп. 11:10 – 1 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 345 506,80 грн

    без ПДВ
    Аукціон

1 2 3 .. 433 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro