Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30197100-7»
-
ID: UA-2026-08-31-013149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Оголошено31 серп. 20:59
Прийом пропозицій31 серп. 20:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено31 серп. 13:19
Прийом пропозицій31 серп. 13:19 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-09-02-012017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 536,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Очікувана вартість14 014,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 342,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари ( клей, канцелярська книга, лінійка, олівець, папір офісний, папки, ручки, скоби, текстмаркер, файли)
Очікувана вартість3 208,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість12 023,57 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка, біндер, гумка,дирокол, коректор ручка, маркер,лінійка, олівець,скоби, степлер, скотч, стругалка, файл
Очікувана вартість1 877,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість20 242,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Очікувана вартість19 739,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4, скоби №24/6, олівець графітний, блок паперу, коректор-ручка, коректор рідкий з пензликом, ручка кулькова синя, ручка масляна синя, ручка кулькова зелена, ручка гелева зелена, лінійка, скот двосторонній, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний
словник Очікувана вартість2 353,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари різні в асортименті
Очікувана вартість3 303,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФайл А4+ прозорий, 40мкм, глянцевий; папір Brilliant Laser Copy А4; скоби канцелярські №10/5; гумка комбінована SunPearl (за кодом ДК 021-2015(CPV): 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість2 246,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Ім'я:Хохленкова Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0680948355 ЄДРПОУ:44005668Оголошено25 серп. 16:36
Прийом пропозицій25 серп. 16:36 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 105,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-007080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумка BM.1128 PASTEL прямокутна, 29х19,6х10 мм (48/2400) Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150 рожевий S1509 (10) Маркер текстовий BM.8907-07 SLIM тонкий фіолетовий 1-4 мм (12/144) Скріпки 28мм BM.5023 100шт трикутні нікельовані (10/500) Скоби №10 BM.4421 1000шт кольорові (1/10/1000) Коректор-ручка
5мл BM.1058 металевий наконечник (12/576) Коректор 20мл з пензликом BM.1002 (10/240) Ручка "пиши-стирай" AG11123-11-A гелева Magic фіолетова (12) Ручка "пиши-стирай" ZB.2217-99 гелева 0,5мм CUTE KIDS Line (36) Ручка кулькова автоматична BM.8272 Tropical Touch 0,7мм масляні чорнила (36/1440) Гумка BM.1111 (1/42/2016) Ручка масляна DB2060-01 Delta , 0.7 мм, чорна AXENT (50) Стрічка клейка 45x50 BM.7012-00 прозора JOBMAX (6/72) Степлер №10 BM.4102-02 пластиковий (10арк) синій JOBMAX (12/300) Скоби №10 BM.4401 1000шт (1/10/1000) Олівець Axent 9001-А, НВ з гумкою, шестигранний асорті (100) Стрічка клейка 45x200 BM.7053-00 прозора 38мкм JOBMAX (6/36) Стрічка клейка 48x100 BM.7030-00 прозора 40мкм JOBMAX (6/72) Біндер 61мм BM.5300 (6) Скоби №10 BM.4411 1000шт Люкс (1/10/1000) Реєстратор А4 7см BM.3021-01 BEST чорний односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3021-05 BEST червоний односторонній (1/24/384) Ручка масляна E10197-01 ECONOMIX ICEBERG 0,7мм пише чорним (50) Реєстратор А4 7см BM.3017-10 ETALON PASTEL рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3017-38 ETALON PASTEL м'ятний односторонній (1/24/384) Скоби №24/6 BM.4412 1000шт Люкс (1/10/500) Ручка кулькова UX-152-02 POP 2x 0,7мм синя Unimax (12) Ручка кулькова автоматична BM.8202 (40/1600) Ручка гелева AG1118-02-A Rapid AXENT автоматична синя (12) Маркер текстовий BM.8905-39 PASTEL лавандовий (12/144) Реєстратор А4 7см BM.3021-02 BEST синій односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-11 LUX JOBMAX помаранчевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-10 LUX JOBMAX рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-07 LUX JOBMAX фіолетовий односторонній (1/24/384) Скріпки 28мм BM.5015 100шт круглі кольорові (10/500) Олівець BM.8520 НВ з гумкою асорті NEON (100/600) Олівець ZB.2315 НВ з гумкою PATRIOT (100) Стержень гелевий WIN Blue 0,6мм 130мм синій (30) Кліп-планшет А4 Axent 2515-07-A блакитний пластиковий (1/30) Олівець ZB.2300 НВ з гумкою Flowers (100/600) Реєстратор А4 7см BM.3021-04 BEST зелений односторонній (1/24/384) Очікувана вартість1 637,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість4 364,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro