Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30196200-1»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-012112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Ім'я:Хохленкова Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0680948355 ЄДРПОУ:44005668Оголошено25 серп. 16:36
Прийом пропозицій25 серп. 16:36 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 105,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-005720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 – «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 12:21
Прийом пропозицій21 серп. 12:21 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 623,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено20 серп. 15:49
Прийом пропозицій20 серп. 15:49 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість85 950,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Канцтовари)
Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість110 874,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-007369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКанцелярські товари та щоденники
Оголошено7 серп. 14:05
Прийом пропозицій13 серп. 18:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість810 793,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-010299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено22 лип. 16:33
Прийом пропозицій22 лип. 16:33 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість41 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя). РПЗ - 9.43.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено21 лип. 10:18
Прийом пропозицій21 лип. 10:18 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість1 765 217,37 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-28-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість2 858,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне ( Канцелярські товари)
Очікувана вартість9 290,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські тотовари: Щоденник «MIRADUR» 176 арк, коричневий, Діркопробивач з лінійкою, 20 арк., металевий корпус Economix, Файл-карманець А4 гладкий, 40 мкм (за 100 шт.), Коректор ручка 12 мл мет. нак. Kores , Маркер текстовий 101 мм жовтий Kores, Скріпки кольорові 28 мм 100 шт. круглі
Очікувана вартість1 759,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Душка Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено9 черв. 15:55
Прийом пропозицій9 черв. 15:55 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість312 280,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-006282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання канцтоварів для забезпечення безперебійної роботи закладу охорони здоров’я в асортименті згідно з специфікацією
Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість50 908,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-011460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари
Ім'я:Марченко Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380542659749 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено3 черв. 15:56
Прийом пропозицій3 черв. 15:56 – 11 черв. 12:00Очікувана вартість912 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-009474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір для друку та канцелярське приладдя (за рахунок спеціального фонду)
Ім'я:Немирівська Антоніна ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380672831730 Факс:+380487053169ЄДРПОУ:37811384Оголошено29 трав. 16:43
Прийом пропозицій29 трав. 16:43 – 6 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість776 216,68 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-000759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (подушки до печаток, блокноти, кліпборди)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість6 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-003796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Очікувана вартість1 306,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-004237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено25 трав. 11:34
Прийом пропозицій25 трав. 11:34 – 7 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 125 913,90 грн
без ПДВЗавершена